Nocna wysoczyzna 3

Dodano 19 października 2012 przez plik GPX
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

15142
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

89348
001
19-PAZ-12 20:29:32
Tu wjechaliśmy na główniejszą drogę.
89369
Droga
Tutaj gospodarz wskazał nam przejezdną drogę do Borzynowa, bo ta, która chcieliśmy jechać podobno była nieprzejezdna. Tej drogi nie ma na mapie, bo to prywatna droga przez prywatne pola. Lubie takie drogi:)
89370
Na Aniołowo
Był plan jechać na Aniołowo, ale droga okazała się rozryta przez ciągniki, wiec odpuściliśmy. Trzeba poczekać z tym do wiosny:)
Nocny wypad na Wysoczyznę na drogi terenowe w okolicach Zastawna. W Warszewie uprzejmy Pan rolnik pokierował na swoją prywatną drogą na Borzynowo, bo podobno ta, która chcieliśmy jechać była nieprzejezdna (nie na jesieni gdzie ciągnikami rozjeździli). powrót z Borzynowa na Pomorską Wieś i szybki zjazd przez Dębicę.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

Mapa Kanał Elbląski i okolice
Kanał Elbląski i okolice - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa "Kanał Elbląski" przedstawia przebieg jednej z większych atrakcji Polski północnej, jaką jest właśnie Kanał Elbląski, czyli żeglowna droga wodna na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. W latach 70. XX w. część kanału...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0