Nekielka Single wokół Jezior Babskich

Dodano 18 września 2020 przez plik GPX
Nekielka Single wokół Jezior Babskich
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

188936
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 3.1
 • Dystans: 11,4 km
 • Przewyższenie: 42,86 m
 • Suma podejść: 455,44 m
 • Suma zejść: 455,83 m
 • Data: 18 września 2020
 • Lokalizacja: Nekielka
1072624
Ostry zakręt - zmiana kierunku
1072625
Wjazd na singiel
Chwilowy koniec wyprzedzania :-)
1072626
Powalone drzewo
Spokojnie da się przejechać
1072627
Wąski mostek. Ostrożnie!
1072628
Strefa korzeni
1072629
Ostro w prawo
1072630
Mostek nr 2
Jest szeroko :-)
1072631
Dłuuuga prosta. Jedź!!!
1072632
295484
1072633
article
1072634
Kościół_Ewangelicki_w_Nekielce
1072635
Osemka_lake,_Babskie_lakes_(4)
Gór tutaj na pewno nie ma, natomiast singielek wyszukany przez miejscowych pasjonatów to perełka, dla której warto ,,cisnąć" po płaskim przez 6 km po to aby potem sprawdzić własne umiejętności balansu, kręcenia kierownicą i operowaniem przerzutkami.
Start i 500 metrów do pierwszego zakrętu w prawo (90stopni) – uważajcie, będzie ciasno. Następnie kilometr prosto – ogień. Ale uważajcie, abyście nie przestrzelili – będzie ciasny zakręt w lewo, w zasadzie zmiana kierunku. Kolejne 400 metrów prosto i delikatnie w lewo, w zapomnianą leśną drogę. Będzie miękko po igliwiu i szyszkach, co nieco Was spowolni. Ale to tylko 700 metrów. Spokojnie. Zakręt w lewo i wjazd na utwardzoną, leśną drogę. Krótka prosta i 90 stopni w lewo, następnie pierwsza w prawo. Następnie dłuuuuga, ponad 2 kilometrowa prosta, zakończona zakrętem w lewo. Przez kolejne 500 metrów może być trochę kałuż. Przecinamy leśną drogę i zostaje 700 metrów do singli – ostatni moment na wyprzedzanie. Po pokonaniu ok 6,2 km ostro w lewo – wjazd na single. Na 7 kilometrze powalone drzewo – małe, do pokonania bez zsiadania. Następnie w lewo i po 300 ostro w prawo, pod górkę. Zjazd do starego, wąskiego mostka – uważajcie, bo mostek jest słabo widoczny. Prosto singielkiem, w lewo przez parking przy jeziorze Uli i wjazd na kolejny singiel. Będzie kręto, z jednym przewężeniem na szerokość kierownicy. Bez obaw – trudności technicznych nie ma. W okolicach 9 kilometra kończy się singiel. Wjazd na leśny dukt i ponad 2 kilometrowa, szeroka, utwardzona leśna droga. Będzie się działo. Po pokonaniu 11,2 km w lewo i po 100 metrach w prawo. Starymi, zapomnianymi, leśnymi drogami do mety.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Okolice Poznania. Część północna
Okolice Poznania. Część północna - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Poznania to aktualizowane w terenie wydanie północnych okolic Poznania z zaznaczonymi szlakami pieszymi i rowerowymi. Obszar mapy obejmuje teren Parku Krajobrazowego Puszczy Zielonki oraz Park Krajobrazowy Promno.

Mapa Okolice Poznania. Część Południowa
Okolice Poznania. Część Południowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Poznania to aktualizowane w terenie wydanie południowych okolic Poznania z zaznaczonymi szlakami pieszymi i rowerowymi. Obejmuje zasięgiem Stęszew, Środę Wielkopolską, Kostrzyn.

Mapa Szlak Piastowski
Szlak Piastowski - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Szlaku Piastowskiego, który przebiega przez województwa: wielkopolskie i kujawsko-pomorskie. Mapa została zaktualizowana w terenie, zostały na niej uwzględnione wszelkie niezbędne informacje turystyczno-krajoznawcze oraz informacje...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Tagi
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.