Narol trasa zielona

Dodano 9 czerwca 2016 przez plik GPX
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

79496
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 2.5
 • Dystans: 30,5 km
 • Przewyższenie: 61,25 m
 • Suma podejść: 200,47 m
 • Suma zejść: 200,47 m
 • Lokalizacja:
473213
Typ nawierzchni
Tutaj zaczyna się część trasy o nawierzchni szutrowej
473214
Typ nawierzchni
Tutaj zaczyna się część trasy o nawierzchni piaszczystej ok. 2,5 km
473215
Rezerwat "Bukowy Las" - miejsce na odpoczynek
Dwie zadaszone ławeczki oraz małe palenisko.
473216
Rezerwat Bukowy las - ścieżka dydaktyczna
Początek ścieżki dydaktycznej rezerwatu bukowy las - miejsce na odpoczynek
473217
Góra Grochy - stary kamieniołom
Nieużytkowany już kamieniołom
473218
"Buda Babiarza" - miejsce na odpoczynek
Ławeczki i miejsce na ognisko
473219
"Staw rybaka"
Śródleśny sztuczny zbiornik na strumieniu Paucza - w górnej części zbiornika znajdują się tamy zbudowane przez bobry.
473220
Pomnik poświęcony mieszkańcom Huty Różanieckiej
Pomnik poświęcony mieszkańcom Huty Różanieckiej zamordowanym podczas pacyfikacji wioski przez hitlerowców w czasie II wojny światowej.
473221
Ruiny cerkwi greckokatolickiej
473222
Schronisko młodzieżowe
http://www.schronisko-huta.cba.pl/
473223
Zbiornik retencyjny
Otoczony lasami sztuczny zbiornik retencyjny obecnie użytkowany wędkarsko przez PZW Przemyśl, zarybiony karpiem, leszczem, sumem, linem, szczupakiem i okoniem. Po północnej stronie miejsca na odpoczynek (ławeczki i miejsca na ogniska)
473224
Pałac Łosiów
XVIII-to wieczny pałac wraz parkiem obecnie w remoncie
473225
Bankomat - BS Narol
473226
Kościół parafialny rzymskokatlicki
Kościół pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny został ufundowany przez rodzinę Łosiów w latach (1790-1804), budowla w stylu klasycystycznym, jednonawowa z prezbiterium zamkniętym półkoliście. Wewnątrz cenna polichromia Teseya z 1936r. Północna kaplica kryje pod sobą zdobioną kryptę rodziny Łosiów. W części zachodniej kościoła zachowało się zabytkowe wyposażenie z XVII i XVIII w.
473227
Bar "U Rubina"
Smaczne domowe jedzenie
473228
Hotel restauracja "Pałacowa"
Oferuje 60 miejsc noclegowych z możliwością dostawek w pokojach 1,2, 3,4,5,6 - osobowych i apartamentach ( pokoje z łazienkami, TV , internetem Wi-Fi, telefonami i balkonem.
Restauracja-Pałacowa dysponuje szeroką ofertą gastronomiczną, w szczególności dania kuchni polskiej. Restauracja w naszym hotelu to idealne miejsce na towarzyskie spotkania okolicznościowe, romantyczną kolację we dwoje, a także uroczysty firmowy bankiet. W naszych salach organizujemy również przyjęcia rodzinne: wesela, komunie, chrzciny. Zapewniamy fachową obsługę, miłą atmosferę i wszelką pomoc przy organizowaniu imprez.
Restauracja – Hotel "Pałacowa" dysponuje 220 miejscami i szerokim wyborem dań.
Czynna codziennie od 7.00 do 23.00
473229
Rozlewnia wód mineralnych "Galicya"
Naturalna Woda Mineralna o charakterze wodorowęglanowo-wapiennym pochodzi z własnego ujęcia „Galicya” ,które znajduje się w obrębie Południowo Roztoczańskiego Parku Krajobrazowego i Puszczy Solskiej.


Unikalny posmak wody „Galicya” spowodował to, iż jest ona chętnie nabywana nie tylko w woj. Lubelskim, Świętokrzyskim i Podkarpackim, ale również na rynku woj. Dolnośląskim i Podlaskim, oraz w Warszawie, gdzie gościła na stołach sejmowych.
473230
Cerkiew Ofiarowania MB w Świątyni w Krupcu
Cerkiew Ofiarowania MB w Świątyni w Krupcu – murowana parafialna cerkiew greckokatolicka, znajdująca się w Narolu, w przysiółku Krupiec.Cerkiew zbudowana została w 1899, w miejscu starszej, drewnianej cerkwi Świętej Trójcy , zbudowanej w latach 1701-1711. Parafię utworzono w 1887, wcześniej cerkiew podlegała parafii w Lipsku. Do parafii należały filialne cerkwie w Lipsku i Woli Wielkiej.
W latach 2010-11 cerkiew odremontowano i ze względu na znakomitą akustykę zaadoptowano ją na centrum koncertowo-wystawiennicze.
473231
Ośrodek wypoczynkowy "Dębowy Dwór"
Ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy Dębowy Dwór dysponuje miejscami noclegowymi o najwyższym standardzie dla ponad 40-stu osób. W naszej ofercie m.in.luksusowe i przytulne pokoje.
Restauracja specjalizuje się w kuchni polskiej w szczególności w daniach z ryb z lokalnej hodowli.
Narol – Młynki - Huta Szumy – Korkosze - Rezerwat przyrody "Nad Tanwią" – Rebizanty - Pomnik ku czci pomordowanych mieszkańców Huty Różanieckiej (punkt widokowy) - Huta Różaniecka – „Góra Grochy” - Narol.

Większość trasy prowadzi utwardzonymi drogami i asfaltem, odcinek od Młynek do Huty szumy początkowo szutrowy potem piaszczysty, przejezdny w całości jedynie dla rowerów górskich i trekingowych.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Roztocze
Roztocze - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Roztocza prezentuje uroki wschodniego zakątka Polski. Roztocze jest terenem wyżynnym, o silnym zalesieniu, poprzecinanym malowniczymi rzekami. Na obszarze tym położony jest Roztoczański Park Krajobrazowy oraz wiele miast o wysokiej...

Mapa Rowerem po Roztoczu
Rowerem po Roztoczu - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

"Rowerem po Roztoczu" to mapa jednego z najbardziej zielonych obszarów Polski - Roztocze, bo o nim mowa, to kraina geograficzna łącząca Wyżynę Lubelską z Podolem. To właśnie tutaj utworzono Roztoczański Park Narodowy, aby chronić cenne dziedzictwo...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0