Przebieg trasy: Kraków, Tyniec, Skawina, Wola Radziszowska, Izdebnik, Lanckorona, Zembrzyce, Sucha Beskidzka, Stryszawa, Zawoja, Przełęcz Krowiarki (wzdłuż szlaku bursztynowego - www.szlakbursztynowy.pl)
Statystyki według licznika:
- dystans: 101,20km
- czas na rowerze: 6h 27min
- średnia prędkość: 15,67km/h
- max. prędkość: 67,75km/h
Ekipa: Parys, Under
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce
Skomentuj