Na Grzybową Górę

Dodano 6 maja 2012 przez plik GPX
Na Grzybową Górę
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

9019
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 2.9
 • Dystans: 18,3 km
 • Czas trwania: 362 126 h 32 min
 • Średnia prędkość: 0 km/h
 • Przewyższenie: 111,33 m
 • Suma podejść: 412,17 m
 • Suma zejść: 415,97 m
 • Data: 6 maja 2012
 • Lokalizacja: Polska, dolnośląskie, Lubin
63004
Grzybowa Gora 24-04-2011_11
Na Grzybową Górę
Długość trasy – 18 km.
Najwyższy punkt 217 m n.p.m. na Grzybowej Górze, najniższy punkt 119 m n.p.m.
Pokonywanie trasy można rozpocząć od skrzyżowania ulic Parkowej i Bolesławieckiej. Kierujemy się do ulicy Lecha Kaczyńskiego i jedziemy wzdłuż tej ulicy ścieżką rowerową w lewo (na zachód). Dojeżdżamy do skrzyżowania z ulicą Hutniczą. Przeskakujemy na drugą stronę i ścieżką rowerową gnamy w prawo (na północny-wschód). Przejeżdżamy tunelem pod torami i podjeżdżamy do dwupasmowej drogi nr 3. Wzdłuż płotu Zakładów Górniczych Lubin docieramy do przejścia podziemnego pod drogą nr 3. Na drugiej stronie, przy salonie Volkswagena, kierujemy się w kierunku Aeroklubu Zagłębia Miedziowego. Jadąc ciągle drogą asfaltową dojeżdżamy do terenów rekreacyjnych znajdujących się na zapleczu lotniska. Kończy się asfalt, a my jadąc na wprost wjeżdżamy w las. Droga łukiem lekko skręca w lewo. Trafiamy na niebieski szlak rowerowy. Skręcamy wtedy na ten szlak w prawo (na północny-wschód). Kierujemy się do Goli. W Goli wjeżdżamy na asfalt. Docieramy do głównego skrzyżowania we wsi. Kierunek w lewo pod górkę (na północ). Droga wjeżdża w las i nadal jadąc niebieskim szlakiem rowerowym po 1 kilometrze jesteśmy na skraju Koźlic. Przy wjeździe do Koźlic jednak wjeżdżamy w las (w lewo - na zachód). Po około kilometrze jazdy drogą leśną skręcamy w prawo i wnet w lewo Podjeżdżamy pod górę i jesteśmy u celu wycieczki - na Grzybowej Górze (217 m n.p.m.) Można tutaj zrobić sobie zdjęcie przy usytuowanym na górze sporym głazie z napisem informującym gdzie jesteśmy. Teraz kierując się na wschód zjeżdżamy do Koźlic. Asfaltową drogą kierujemy się do Goli jadąc tą samą trasą co poprzednio. W Goli na głównym skrzyżowaniu jednak kierujemy się w lewo (na południowy-wschód). Jedziemy do Lubina. Ulicami Spacerową, która na wiadukcie biegnącym ponad drogą nr 3 przechodzi w ulicę Szkolną, dalej ulicą Konstytucji 3 Maja, Bilińskiego i Parkową dojeżdżamy na miejsce startu.
Pełen opis trasy na stronie:
www.lubinskietrasyrowerowe.pl
Paweł Niewodniczański

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Województwo Dolnośląskie - mapa atrakcji turystycznych
Województwo Dolnośląskie - mapa atrakcji turystycznych - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Wybrać około 100 atrakcji z tego regionu to niezwykle trudne zadanie. Miejsc szczególnych, wartych odwiedzenia jest tutaj znacznie więcej. Subiektywnego wyboru dokonał – opierając się na doświadczeniu jako pilota wycieczek, przewodnika...

Mapa Ziemia Lubuska
Ziemia Lubuska - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa krajoznawcza województwa lubuskiego z wyszczególnionymi atrakcjami turystycznymi. Na mapie umieszczono grafiki atrakcji turystycznych.

Mapa Dolina Odry. Kraina Łęgów Odrzańskich
Dolina Odry. Kraina Łęgów Odrzańskich - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Aktualizowana w terenie mapa Krainy Łęgów Odrzańskiech obejmuje obszar od Wrocławia do Głogowa. Osią mapy jest rzeka Odra. Na mapie umieszczono aktualne szlaki piesze i rowerowe.

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.