Mszana D. - Lubomierz - GPN

Dodano 9 listopada 2012 przez plik GPX
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

15574
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Trudny
 • Gwiazdki: 1.9
 • Dystans: 50,6 km
 • Przewyższenie: 844,73 m
 • Suma podejść: 981,44 m
 • Suma zejść: 987,58 m
 • Data: 16 maja 2012
 • Lokalizacja: Polska, małopolskie, Mszana Dolna
91255
Wjazd na żółty szlak
wjazd na żółty szlak
91256
szczyt Kudłoń
szczyt Kudłoń
91257
kościół w Lubomierzu
kościół w Lubomierzu
Trasa zaczyna się w Rynku w Mszanie , pierwsze kilkanaście kilometrów asfaltem w stronę Lubomierza bardzo spokojna jazda. W momencie zjazdu na szlak zółty ( przed przystankiem PKS w prawo asfaltowa dróżka) zaczynają się strome podjazdy / podejścia , momentami rower trzeba będzie pchać a nawet nieść ( dlatego wpisałem poziom - Trudny). Wracamy się szlakiem niebieskim - rowerowym, bardzo łatwy zjazd szeroką drogą.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

Mapa Gorczański Park Narodowy
Gorczański Park Narodowy - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa szczegółowo przedstawia obszar całego Gorczańskiego Parku Narodowego wraz z enklawami. Na mapie, poza typową treścią turystyczną, zaznaczono: zasięgi lasów i borów górnoreglowych i dolnoreglowych, starodrzewia świerkowe, jodłowe i bukowe,...

Mapa Główny Szlak Beskidzki - Wołosate-Ustroń
Główny Szlak Beskidzki - Wołosate-Ustroń - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa zawiera praktyczne informacje o Głównym Szlaku Beskidzkim (GSB) – najdłuższym szlaku górskim w Polsce, prowadzącym przez niemal wszystkie pasma beskidzkie (Bieszczady, Beskid Niski, Beskid Sądecki, Gorce, Beskid Żywiecki, Beskid Śląski). Przy...

Wasza ocena: 3.7 (3 głosy)

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
andrzej.aa
2 września 2013 andrzej.aa napisał:
Niestety GPN zrezygnował z rozróżnienia kolorów szlaków rowerowych i teraz wszystkie one mają kolor czerwony. Przejezdność dawnego niebieskiego jest w tej chwili w nie najlepszym stanie ze względu na prowadzoną tam wycinkę drzew.
andrzej.aa
29 sierpnia 2013 andrzej.aa napisał:
Nic dziwnego, że rower trzeba wnosić, skoro nie jest to szlak rowerowy, a w parkach narodowych obowiązuje zakaz jazdy rowerem z wyjątkiem wyznaczonych do tego szlaków. To tak na przyszłość dla odwiedzających stronę, żeby nie popełnili tego błędu.
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.