MotoTraska. Mała Pętla Bieszczadzka

Dodano 6 września 2021 przez aplikację Android
MotoTraska. Mała Pętla Bieszczadzka
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

227462
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

1283139
Moto Floydoo Bieszczady. Zachoczewie
O motoagroturystyce Piotra już sporo osób pisało w internetach. Faktycznie dobra opinia się potwierdza. Polecam
1283140
Kościół Rzymskokatolicki pw. św. Anny
Obecny murowany kościół hoczewski został ufundowany przez Fredrów w pierwszej połowie XVIII w. Konsekrował go w 1745 r. biskup przemyski Wacław Sierakowski.
Jest on zabytkiem barokowym, wewnątrz możemy podziwiać trzy ołtarze, ambonę i chór. Obraz umieszczony w ołtarzu głównym, pochodzący prawdopodobnie z końca XVII w., przeniesiony jak się zdaje z poprzedniego kościoła, przedstawia św. Annę Samotrzeć.
1283141
Zespół Szkół Leśnych w Lesku
Piękna szkoła
1283142
Zespół Szkół Leśnych w Lesku
Historia Szkoły

„Utworzona na podstawie reskryptu c. k. Ministerstwa Rolnictwa z dnia 2 sierpnia 1882 r. l. 9209/446 i z dnia 25 lipca 1883 r. l. 965 (oraz rozporządzenia c. k. Dyrekcji Lasów i Domen z dnia 14 sierpnia 1882 r. l. 249 i z dnia 4 sierpnia 1883 r. l. 191) – począwszy od 1 października 1883 r. dla 15 uczniów, z których dla 10 stypendium rządowe w rocznej kwocie od 200 do 250 zł. przeznaczone być może, zaś reszta miejsc przeznaczonych jest dla uczniów, którzy na koszt kraju lub prywatnych posiadaczy dóbr, albo na własny koszt w zakładzie umieszczeni zostaną.”
1283143
Lesko. Widok na Kościół Nawiedzenia NMP
Bardzo ciekawa i obszerna historia tego Kościoła.
http://lesko.przemyska.pl/historia-parafii/
1283144
Panorama Leska
1283145
...ZA ŻYCIA SKŁÓCENI, ŚMIERCIĄ POGODZENI, RAZEM ZŁOŻYLI TU KOŚCI...".
Cmentarz wojenny Trzech Mocarstw w Lesku

Cmentarz wojenny w Lesku został utworzony przez niemieckie Komando nr 4 stacjonujące wówczas w Rymanowie. Ze strony władz miasta budowę nadzorował powiatowy komendant żandarmerii Filip Vortub. Jego organizację ukończono w 1916 roku. Na leskim cmentarzu w zbiorowych mogiłach spoczywa ok. 600 żołnierzy armii austro - węgierskiej, rosyjskiej i niemieckiej poległych w bitwach I Wojny Światowej. Chowano tutaj także zmarłych od chorób i ran w polowych szpitalach w okolicach Leska. Uczestniczące w walkach I Wojny Światowej armie były wielonarodowościowe. Na cmentarzu spoczywają wyznawcy różnych religii. Przy wejściu znajduje się drewniana brama z łacińskim napisem: "Ponieważ tylko śmierć jest zwycięzcą - przeto chwała zwyciężonym". Poniżej umieszczone są tablice z napisami w różnych językach, które brzmią "Po ciężkich trudach, bojów krwawych, tu we śnie zjednoczeni spoczywają bohaterowie". Pochowani po żołniersku w zbiorowych mogiłach pod wspólnym elementem etosu żołnierskiego
1283146
Kirkut w Lesku
Tak, uda nam się zobaczyć jednego z największych cmentarzy żydowskich w Polsce, z sąsiadującego z cmentarzem budynku wyłoniła się postać dozorcy, który poratował nas, otwierając bramkę. Niestety, dla bezpieczeństwa obiektu, musi być on zamykany, więc gdybyście mieli problem z wejściem, wystarczy zadzwonić do domu naprzeciwko wejścia.
1283147
Lesko. rynek?
Jechałem i wjechałem. Trochę przez przypadek. Urokliwy
1283148
Synagoga w Lesku
Kirkut i synagoga w Lesku są najbardziej wyraźnymi śladami po jej wielowiekowej bytności w mieście. Na pierwszy rzut oka intryguje nietypowy kształt synagogi, z falowaną fasadą. Synagoga powstała w XVI lub XVII wieku, a oprócz funkcji religijnej pełniła też rolę obronną, o czym świadczy potężna wieża, w której znajdowało się też żydowskie więzienie.
1283149
Przy drodze kapliczka maleńka
Na wylocie z Leska
1283150
Mała Pętla Bieszczadzka
– potoczna nazwa samochodowej i rowerowej trasy turystycznej w polskiej części Bieszczad i Gór Sanocko-Turczańskich.
Za punkt startowy małej pętli bieszczadzkiej uważa się Lesko
Długość małej pętli bieszczadzkiej wynosi 99 km. Droga ma wiele odcinków z pięknymi widokami na góry i łączy miejscowości obfitujące w zabytki i atrakcje turystyczne. Przebiega przez Ciśniańsko-Wetliński Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Doliny Sanu i Park Krajobrazowy Gór Słonnych.

Mała pętla bieszczadzka pokrywa się częściowo z wielką pętlą bieszczadzką.
1283151
Pałac w Olszanicy
Pałac Juścińskich w Olszanicy jest jedną z najbardziej malowniczych siedzib ziemiańskich na Podkarpaciu. Walory tej lokalizacji doceniane były od XVI w. Pałac został zbudowany pod koniec XIX w. na wyspie otoczonej fosą, już w 1905 r. przebudowany przez Juścińskich. Architektura rezydencji utrzymana jest w stylu romantycznym. Eklektyczne elewacje zakomponowane są asymetrycznie, z wykorzystaniem motywów neogotyckich w zdobieniach. Pałacowe wnętrza otwierają się na niezwykle urozmaicone założenie ogrodowe, które cechuje bogata rzeźba terenu i rozległe partery wodne. Ogród pałacowy to jeden z najlepiej zachowanych dworskich parków krajobrazowych w okolicy. Znajdują się w nim okazy uznane za pomniki przyrody. Obecnie w obiekcie funkcjonuje Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy „Pałac Biesa”. Z www Pałacu
1283152
Cerkiew grekokatolicka pw. Św. Paraskewy
drewniana parafialna cerkiew greckokatolicka, znajdująca się w Stefkowej.

Cerkiew została wybudowana w 1840, na miejscu starszej świątyni pod tym samym wezwaniem. W kościele widoczny portret donatora, którym był Andrij Hirskyj (Andrzej Górski). Stojąca opodal kościoła drewniana dzwonnica wzniesiona została w 1906. Świątynia w Stefkowej, pomimo przekształceń pozostaje budowlą wyraźnie tradycyjną, nawiązującą kompozycyjnie do dawnej architektury cerkiewnej. Taki typ budowli cerkiewnych, zarówno wieżowych jak bezwieżowych, upowszechnił się w XIX wieku w dolinie górnego Sanu.

Parafia należała do dekanatu liskiego, po I wojnie światowej do dekanatu ustrzyckiego. Do parafii należała filialna cerkiew w Olszanicy.

W 1953 cerkiew została przejęta przez kościół rzymskokatolicki i pełni funkcję filialnego kościoła rzymskokatolickiego pw. Niepokalanego Poczęcia NMP (parafia pw. MB Pocieszenia w Olszanicy).
1283153
Stefkowa. Stary Kościół
W okresie międzywojennym przystąpiono do budowy kościoła. Nieukończony obiekt wzniesiony jest na rzucie prostokąta. Do wznoszenia murów użyto czerwonej cegły. Powyżej ostrołukowych okien (częściowo zamurowanych) wznoszony obiekt zabezpieczony został dwuspadowym dachem.

Budowę świątyni przerwał wybuch II wojny światowej. Po zakończeniu wojny budowa tej neogotyckiej świątyni nie została wznowiona. Obecnie obiekt użytkowany jest jako magazyn.
1283154
Kościół Narodzenia NMP, dawna cerkiew św. Paraskewy
Cerkiew grekokatolicka p.w. św. Paraskewy wzniesiona w 1792r. (od 1951r. Kościół rzymskokatolicki p.w. Najświętszej Marii Panny). W 1892r. została odnowiona i rozbudowana (dobudowano wówczas przedsionek zachodni). W latach 1945-1951 przez wieś przebiegała granica polsko-sowiecka. W 1973r. dawną cerkiew poddano gruntownemu remontowi.
1283155
Kościół Narodzenia NMP, dawna cerkiew św. Paraskewy
1283156
Wiadukt w starym stylu
Za plecami totalny urbex
1283157
Ustrzyki Dolne
W samym centrum miejscowości usytuowany jest monument poświęcony wywiezionym na Syberię. Postument, na którego ścianach umieszczone zostało godło Związku Sybiraków umieszczona jest tablica pamiątkowa poświęcona pamięci zesłańców syberyjskich. Na tablicy między innymi: widnieje godło (logo) Związku Sybiraków "Orzeł w koronie z rozerwanymi łańcuchami" oraz fragment III części "Dziadów" A. Mickiewicza "JEŚLI MY ZAPOMNIMY O NICH TO TY BOŻE ZAPOMNIJ O NAS".

Tablica pamiątkowa znajduje się na skraju niewielkiego parku z wytyczonymi alejkami pomiędzy drzewami i rabatami kwiatowymi. Ponadto w parku tym znajduje się "Pomnik poświęcony żołnierzom poległym za Ojczyznę", "Dąb wolności" posadzony w dn. 23.09.2014 z inicjatywy prezydenta RP dla uczczenia 25 lecia wolności (1989-2014) oraz fontanna.
1283158
Ustrzyki Dolne
ul 1-go Maja. Motocyklistów dużo. Ładna pogoda.
1283159
Ustrzyki Dolne
Założę się, że budynki przedwojenne. Teren PKP
1283160
Muzeum Młyna
Muzeum i Karczma w Młynie
Muzeum Młynarstwa i Wsi w Ustrzykach Dolnych jest jedynym w Polsce muzeum, w którym możecie poznać kompletne wyposażenie linii służących do czyszczenia i mielenia zboża. Zajmują one 1100 m kwadratowych na czterech kondygnacjach, które w pełni udostępniono do zwiedzania. Karczmę polecają goście.
1283161
Sanktuarium Matki Bożej Bieszczadzkiej w Ustrzykach Dolnych
Parafia została erygowana w 1667 roku z fundacji Stanisława z Uniechowa Ustrzyckiego. Murowany kościół został zbudowany w 1740 roku w stylu barokowym , a konsekrowany został 15 sierpnia 1743 roku przez bpa Wacława Hieronima Sierakowskiego pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny[2].

7 lipca 1968 roku decyzją bpa Ignacego Tokarczuka zostało utworzone Sanktuarium Matki Bożej Rudeckiej Królowej Bieszczadzkiej w Ustrzykach Dolnych-Jasieniu|Sanktuarium Matki Bożej Bieszczadzkiej. W 1968 roku abp kard Karol Wojtyła dokonał instalacji obrazu Matki Bożej Rudeckiej. W 1992 roku został skradziony[3].
1283162
Sanktuarium Matki Bożej Bieszczadzkiej w Ustrzykach Dolnych
Jest to najstarsza świątynia katolicka w mieście. Wewnętrzne ściany kościoła zostały podzielone pilastrami. We wnętrzu znajdują się barokowa ambona z baldachimem w stylu rokokowym pochodząca z końca XVII wieku oraz zabytkowa chrzcielnica w formie łódki z rzeźbą Dzieciątka Jezus i krzyżem powstała zapewne w połowie XVIII wieku. W ołtarzu głównym jest umieszczona kopia skradzionego w 1992 roku obrazu Matki Bożej Bieszczadzkiej z Rudek.

Sanktuarium Matki Bożej Rudeckiej Królowej Bieszczadzkiej powstało w dniu 7 lipca 1968 roku, a posługę duszpasterską sprawują w nim księża Michalici[3].
1283164
Krzyż poświęcony konfederatom barskim
Na przełęczy między Rabem a Żłobkiem w dniu 23 września 2018 r. odbyły się obchody związane ze stuleciem odzyskania przez Polskę niepodległości.
Lokalizacja uroczystości i budowy pomników nie jest przypadkowa. Konfederacja Barska i historia niepodległości jest związana ściśle z Bieszczadami. Tutaj odbywały się bitwy i potyczki Konfederatów. Jedna z nich miała miejsce pod Hoszowem. Najprawdopodobniej to właśnie na przełęczy toczyła się walka przeciwko rosyjskim żołnierzom dowodzonym przez Iwana Drewicza – jednego z głównych przeciwników Konfederacji Barskiej znanego z torturowania polskich jeńców. Został w niej ranny rotmistrz przemyski Franciszek Pułaski, stryjeczny brat Kazimierza Pułaskiego, który został pochowany w kościele leskim. Upamiętnienie tamtego wydarzenia z 1769 r. można znaleźć m.in. w nawie bocznej kościoła w Lesku oraz na inskrypcji dzwonu kościelnego w Hoszowie. http://www.bieszczadzka24.pl/aktualnosci/obchody-stulecia-niepodleglosci-na-przeleczy-w-zlobku/3917
1283165
Cerkiew Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żłobku
– dawna filialna cerkiew greckokatolicka, wzniesiona w 1830 we wsi Żłobek.

Od 1977 cerkiew pełni funkcję rzymskokatolickiego kościoła filialnego pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Czarnej. Obiekt włączony do podkarpackiego Szlaku Architektury Drewnianej.
Cerkiew w Żłobku powstała w 1830 w miejscu, stojącej niegdyś 300 m na wschód od obecnej, poprzedniej cerkwi, wzmiankowanej już w roku 1782. Po roku 1951 opuszczona. W okresie tym zniknęło z niej ruchome wyposażenie. Do roku 1976 wykorzystywana jako magazyn szyszek. W roku 1977 przejęta przez kościół rzymskokatolicki. W trakcie prac adaptacyjnych usunięto ramę ikonostasu, a oryginalny, zdewastowany ołtarz zastąpiono ołtarzem przeniesionym z cerkwi w Lutowiskach. Po zakończeniu prac w roku 1979 służy jako kościół.
1283166
Panorama
Piękne Bieszczady
1283167
Kościół Rzymskokatolicki pw. Podwyższenia Krzyża Świętego
Czarna Górna należała do parafii w Polanie. W 1945 roku tereny te zostały włączone Ukrainy Sowieckiej, a Polacy wysiedleni. W 1951 roku w wyniku umowy o wymianie terytorium pomiędzy PRL i ZSRR wieś powróciła do Polski, a osiedleni zostali Polacy z rejonu Sokala i Waręża.

W 1951 roku dekretem bpa Franciszka Bardy została reaktywowana dawna parafia z siedzibą w Czarnej, a na kościół parafialny zaadaptowano dawną cerkiew. Kościół został poświęcony pw. Przemienienia Pańskiego, a w 1970 roku zmieniono wezwanie na Podwyższenia Krzyża Świętego
1283168
Europejski Dział Wodny
- rozgraniczający zlewisko Morza Czarnego i Bałtyckiego
1283169
Do Muzeum Historii Bieszczad
Gorąco polecam
1283170
Panorama
Widok na Berdo i Połoń
1283171
Widok na Berdo i Połoń
Troszkę pod słońce, ale trudno. I tak piękna panorama.
1283172
Kościół Rzymskokatolicki pw. Przemienienia Pańskiego
Parafia w Polanie była pierwotne erygowana w roku 1747. W roku 1945 r parafia przestała istnieć, gdyż całą ludność polską przesiedlono na zachód ze względu na zmianę granic. W roku 1951 teren został zwrócony Polsce, lecz drewniany kościół uległ całkowitemu zniszczeniu. W roku 1969 dawna drewniana cerkiew św. Mikołaja w Polanie stała się kościołem filialnym obsługiwanym przez proboszcza z Czarnej. Parafia została rewindykowana przez biskupa Ignacego Tokarczuka 15 czerwca 1982, w dalszym ciągu korzystając z zachowanego budynku cerkwi. Parafia została przekazana Towarzystwu Salezjańskiemu. Proboszczem nie obsadzonej przez 37 lat parafii został ks. Stanisław Zasada. Budowę nowego kościoła parafialnego rozpoczęto wiosną 1997
1283173
Kościół Rzymskokatolicki pw. Przemienienia Pańskiego
Oferta tanich i grupowych noclegów.
1283174
Bar pod Otrytem
Bar pod Otrydem - jak kucharka się nie zmieni, to polecam. Tanio, domowo i smacznie. Pani ma ewidentnie skierowanie na ostre potrawy więc uwaga.
Bar wygląda troszkę ...."barowo", ale jest czysto. TV kręci tam czasami bajania w Bieszczadach.
1283175
Kościół pw. Błogosławionej Karoliny Kózkówny w Bukowcu
Bardzo ciekawy wygląd kościoła jak i wezwanie
http://sanktuariumzabawa.pl/index.php/pl/droga-krzyzowa/rozwazania/18-zywot-blogoslawionej-karoliny-kozkowny
1283176
Zakaz wjazdu
Chciałem na punkt widokowy ale nie dało rady motocyklem. Na piechotę można i owszem.
1283177
Zakaz wjazdu
Chciałem na punkt widokowy ale nie dało rady motocyklem. Na piechotę można i owszem.
Na starych mapach WIG z 1938 roku znajdziemy nazwy, których próżno nam szukać na dzisiejszych mapach turystycznych. Nie ma ich nawet zapisanych kursywą, jak to się dzieje w przypadku nieistniejących, wysiedlonych miejscowości.

Tereny dawnego Zadziału, Polany, Łęgu, Paraszczakówki, Wągliska, Jutrynia, Sokole, Zawóz, Solina – dawnych wsi i ich przysiółków, dziś są terenami położonymi na dnie sztucznego Jeziora Solińskiego, od kilkunastu do kilkudziesięciu metrów pod wodą. Tafla wody oscyluje w okolicy wysokości ok. 420 m n.p.m. Budowa zbiornika na Sanie nie byłaby możliwa, gdyby nie koncepcja z roku ’21 – profesora Karola Pomianowskiego. Wizję profesora zaczęto realizować już w roku 1921 w Myczkowcach, jednak nieskutecznie.
1283178
Zapora wodna w Solinie
Warto podkreślić, że dużo wcześniej niż zapora w Solinie, zaczęła powstawać mniejsza zapora w Myczkowcach. Kiedy zbiornik Myczkowski był gotowy zaczęły się pracę nad drugą kaskadą.

Budowę zaczęto od stworzenia warunków do pracy dla ok. 2000 planowanych pracowników. W 1960 roku na Zabrodziu zaczęły powstawać budynki noclegowe dla pracowników, stołówki, wielkie betoniarnie. Na oczach budowniczych położona na północ góra „Koziniec” zaczęła znikać. Stworzony tam kamieniołom dostarczył 1 200 000 ton kruszywa – piaskowca, który posłużył jako materiał budowniczy!

W osiem lat wzniesiono najwyższą w Polsce tamę, która spiętrzyła wody Sanu i Solinki oraz dziesiątków mniejszych potoków. Dzięki temu powstał sztuczny zbiornik wodny o największej pojemności w Polsce, którego głębokość wynosi przy wysokich stanach wody nawet 63 m. http://wycieczki-bieszczady.pl/atrakcje-turystyczne-w-bieszczadach/zwiedzanie-zapory-w-solinie/
1283179
Kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Średniej Wsi
– drewniany rzymskokatolicki kościół filialny pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, wzniesiony w XVI w., znajdujący się w miejscowości Średnia Wieś.
To najstarszy drewniany kościół katolicki w Bieszczadach.
Kościół włączono do podkarpackiego Szlaku Architektury Drewnianej.
1283180
Kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Średniej Wsi
Park Dworski obok kościoła.
Kościół został zbudowany w drugiej połowie XVI w. jako kaplica dworska rodu Balów. W XVII w. pełniła funkcję zboru protestanckiego. W 1697 odzyskana przez katolików. W 1727 z fundacji Katarzyny Balowej powstało całe wyposażenie świątyni. W czasie gruntownego remontu w latach 1959–68 wymieniono belki, wykonano oszalowanie wewnątrz i stolarkę okienną, a dach pokryto gontem. W latach 1983–84 dobudowano wieżę przy północnej ścianie kościoła oraz wycięto otaczające go stare dęby. W 1991 dobudowano zakrystię po zachodniej stronie prezbiterium[2][3].
1283181
Kościół Rzymskokatolicki pw. św. Józefa
Bardzo uroczy.
Kościół św. Józefa w Nowosiółkach – drewniany rzymskokatolicki kościół filialny pw. św. Józefa, wzniesiony w 1975
1283182
Moto Floydoo Bieszczady. Zachoczewie
1300093
Jazda przez urbex
Dawna fabryka - tartak
1304870
Hoczew
Koniec Małej Pętli Bieszczadzkiej i miejsce połaczenia z Wielką pętlą Bieszczadzką.
1304871
Na koniec Zachoczewia
Cisza, spokój i dużo kwater dla turystów. Na rozstajach przy wjeździe do wsi dobrze zaopatrzony sklep spożywczy. Na sucho nikt nie pójdzie spać.
Mała Pętla Bieszczadzka. Tanie kwatery, wyśmienite żarcie, zarąbiste winkle i serpentynki. Raj dla motocyklisty. W połowie pokrywa się z Wielką Pętlą Bieszczadzką.
Mała Pętla zawsze była w cieniu Wielkiej, a moim zdaniem jest również bardzo atrakcyjna motocyklowo jak nie bardziej od innych tras. Ma dużo winki, ciekawych miejsc do obejrzenia i jest więcej czasu na zwiedzanie.
Planowałem Małą Pętlę Bieszczadzką od dłuższego już czasu. Zakwaterowanie znalazłem w MOTO FLOYDOO Bieszczady. Dłuższy opis przy zdjęciach. Ja z zakwaterowania byłem bardzo zadowolony.
Trasę tym razem "zrobiłem" w prawo tak jak większość turystów motocyklowych. Myczkowiankę odwiedziłem osobno, bo to kultowe już miejsce dla mototurystów.
"Góra" prostsza niż dół. Niestety dolna część Pętli to remonty dróg. Trochę to denerwujące, ale mam nadzieję, że w przyszłości to będziemy śmigać po nowiutkim asfalcie. Ruch dość duży i troszkę piachu. Trzeba uważać. Ale jak coś to się śmiga ..... :)
Obowiązkowym miejscem, do którego należy zjechać z Trasy MPB to Zapora w Solinie. Zdecydowanie warta zobaczenia.
Małą Pętlę Bieszczadzką zdecydowanie polecam przejechać. Nie jest prawdą, że wystarczy przejechać WPB, żeby być w Bieszczadach.
LwG
Opisy za Wikipedią, Google i innymi portalami tematycznymi. Dziękuję.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Zielony Rower – Greenway Karpaty Wschodnie
Zielony Rower – Greenway Karpaty Wschodnie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Międzynarodowy Szlak Dziedzictwa Przyrodniczo-Kulturowego „Zielony Rower” – Greenway Karpaty Wschodnie Mapa szlaku rowerowego uruchomionego w roku 2004 przez Grupą Partnerską „Zielone Bieszczady” - nieformalne trójsektorowe partnerstwo...

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

Mapa Główny Szlak Beskidzki - Wołosate-Ustroń
Główny Szlak Beskidzki - Wołosate-Ustroń - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa zawiera praktyczne informacje o Głównym Szlaku Beskidzkim (GSB) – najdłuższym szlaku górskim w Polsce, prowadzącym przez niemal wszystkie pasma beskidzkie (Bieszczady, Beskid Niski, Beskid Sądecki, Gorce, Beskid Żywiecki, Beskid Śląski). Przy...

Wasza ocena: 5.0 (2 głosy)

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Malineczka
16 października 2022 Malineczka napisał:
Dzięki za GPX i zdjęcia z opisem
Anaitis
13 lutego 2022 Anaitis napisał:
Nad Soliną byłam kilka razy, tłumne miejsce, ale widoki piękne
Seriorza
2 grudnia 2021 Seriorza napisał:
Da, ujechali
Snosusrufus
27 listopada 2021 Snosusrufus napisał:
piękna trasa przy pięknym jeziorze :D
mpiekna12
8 listopada 2021 mpiekna12 napisał:
Piękna trasa
Jhonathan
8 października 2021 Jhonathan napisał:
lal. Jestem pod wrażeniem
Cuba_wzy
7 października 2021 Cuba_wzy napisał:
Jestem pod wrażeniem. Mam jechać w Bieszczady. Przyda się bardzo ta traska.
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.