category-icon

Mototraska. Kotlina Kłodzka "SAJ" 06/2024. Stronie - Lądek i Route 44

188 km
6 h 50 min
3.3 km
Polska, dolnośląskie, Idzików, Biała Woda, Stronie Śląskie, Lądek Zdrój, Złoty Stok, Paczków, Lipová

CHARAKTERYSTYKA TRASY

2024-05-29
Polska, dolnośląskie, Idzików, Biała Woda, Stronie Śląskie, Lądek Zdrój, Złoty Stok, Paczków, Lipová
category-icon
188 km
3299 m
3286 m
Średni
6 h 50 min
5.2/6
Wcześniejsze opisy mototrasek z tego regionu tutaj: MOTOTRASKA. WIELKA PĘTLA KŁODZKA - https://www.traseo.pl/trasa/mototraska-wielka-petla-klodzka MOTOTRASKA. POSZUKIWANIA JESIENI W KOTLINIE KŁODZKIEJ 2022 - https://www.traseo.pl/trasa/mototraska-poszukiwania-jesieni-w-kotlinie-klodzkiej-2-22 MOTOTRASKA. LĄDEK ZDRÓJ - ZŁOTY STOK - https://www.traseo.pl/trasa/mototraska-ladek-zdroj-zloty-stok MOTOTRASKA. AUTOSTRADA SUDECKA - https://www.traseo.pl/trasa/mototraska-autostrada-sudecka Kotlina Kłodzka "SAJ" 06/2024. Stronie Śląskie - Lądek Zdrój i Cz - Route 44 Tym razem wybraliśmy się w trójkę na dwóch motorach. Ja, Snosusrufus i Jan zwany plecaczkiem, Mi już znane są te trasy, więc miałem łatwiej, Kultową już czeską 44 mieliśmy dopiero wszyscy poznać. Troszkę na wariata, bo mieliśmy tą traskę robić na końcu, ale prognoza pogody była nieubłagana. Dzisiaj, albo w deszczu. No i się nam udało. W następnych dniach pogoda zwariowała i nawet były jakieś osoby poszkodowane, ranne. Mega traska. Po drodze wstąpiliśmy na czeską kuchnię. Tanio a jak smacznie. Polecam obiadek wszystkim, którzy pojadą naszym śladem. Obsługa nawet mówi po polsku i kartą można płacić. Tyle zakrętów, że łapska troszkę bolały, ale było warto . Polecam zakręconym motocyklistom.

Komentarze

NA TEJ TRASIE PRZYDA CI SIĘ MAPA Z NASZEJ APLIKACJI

Śnieżnik i Międzygórze
MAPA TURYSTYCZNA W APLIKACJI TRASEO
Śnieżnik i Międzygórze

Mapa obejmuje obszar Masywu Śnieżnika. Na mapie zaznaczono informacje przydatne turyście, jak zabytki, noclegi, granice obszarów chronionych. W miejscowościach opisano nazwy głównych ulic. Podano aktualne przebiegi szlaków pieszych i rowerowych, łącznie z kilometrażem. Rok wydania 2021

 

Góry Bardzkie
MAPA TURYSTYCZNA W APLIKACJI TRASEO
Góry Bardzkie

Mapa obejmuje obszar Gór Bardzkich z miastami: Bardo, Kłodzko, Ząbkowice Śląskie oraz Srebrna Góra. Dzięki dokładnej skali 1:25 000 wszystkie szlaki piesze i rowerowe mają podane długości oraz czas przejścia szlaków pieszych. Na mapie znajdują się również informacje praktyczne i turystyczne przydatne turystom: zabytki, noclegi, punkty gastronomiczna, granice obszarów chronionych i rezerwatów. Ciekawe obiekty wyróżniono kolorem żółtym. Mapa przygotowana tylko dla urządzeń cyfrowych – brak dostępnej wersji papierowej.

Czarna Góra
MAPA TURYSTYCZNA W APLIKACJI TRASEO
Czarna Góra

Mapa Czarnej Góry i okolic. Zakres mapy ograniczony jest miejscowościami: Stronie Śląskie, Bystrzyca Kłodzka, Międzylesie i Stare Miasto w Czechach. Znajduje się tu popularny ośrodek narciarski. Na mapie zaznaczono szlaki piesze i rowerowe (z długościami), konne, a także ścieżki przyronicze. Jest oznaczona baza noclegowa i gastronomiczna. 

Mapa została wydana jdunie w formie cyfrowej – brak dostępnej wersji papierowej.

Góry Złote - szczegółowa
MAPA TURYSTYCZNA W APLIKACJI TRASEO
Góry Złote - szczegółowa

Szczegółowa mapa turystyczna Gór Złotych z uwzględnieniem atrakcji, zabytków, noclegów, gastronomii oraz innych miejsc przydatnych turyście. Zawiera wszystkie znakowane szlaki turystyczne piesze, rowerowe, ścieżki dydaktyczne wraz z kilometrażem. Obejmuje swym zasięgiem pasmo Gór Złotych oraz takie miejscowości jak Paczków, Javornik, Złoty Stok, Lądek Zdrój, Stronie Śląskie.

Rok wydania: 2018

Masyw Śnieżnika. Góry Bialskie. Králický Sněžník
MAPA TURYSTYCZNA W APLIKACJI TRASEO
Masyw Śnieżnika. Góry Bialskie. Králický Sněžník

Mapa Masywu Śnieżnika przedstawia jedno z wyższych w Sudetach pasm górskich, które zamyka od południa Kotlinę Kłodzką. Zaliczamy je do Sudetów Wschodnich. Zasięg mapy wyznaczają: Bystrzyca Kłodzka na północnym-zachodzie, Międzylesie na południowym-zachodzie oraz Jindrichov na południowym-wschodzie. Obszar mapy obejmuje: Masyw Śnieżnika z najwyższym szczytem Śnieżnikiem (1426 m n.p.m.), Góry Bialskie, Kralicky Sneznik, częściowo także Rychlebske hory i Góry Złote oraz miasto Stronie Śląskie.
Duże zróżnicowanie krajobrazowe, doskonałe zagospodarowanie turystyczne podszczytowego rejonu Śnieżnika z jednej strony i „dzikość” Gór Bialskich z drugiej – to najlepsze atuty tego obszaru. Pobyt w tym regionie z pewnością miło wspominać będą nie tylko turyści piesi, ale także miłośnicy narciarstwa, jazdy rowerowej i konnej, wspinacze skałkowi oraz wędkarze. Rok wydania 2022

Góry Złote i Rychlebskie
MAPA TURYSTYCZNA W APLIKACJI TRASEO
Góry Złote i Rychlebskie

Mapa "Góry Złote" zawiera przebieg tras turystycznych pieszych i rowerowych, aktualizowany w terenie. Mapa obejmuje swym zasięgiem obszar od Paczkowa do Jeseníka (na osi płn. - płd.) oraz od Oldrzychowic Kłodzkich do Jarnołtowa (na osi wsch.-zach.) z zaznaczonymi ciągami komunikacyjnymi, szlakami turystycznymi, pieszymi i rowerowymi z wyznaczonymi odległościami i czasami przejść. Rok wydania 2022