Mirometr 2012-03-19 13:36:06

Dodano 19 marca 2012 przez aplikację iPhone
Mirometr 2012-03-19 13:36:06
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

7627
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Inne
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 2.3
 • Dystans: 3,8 km
 • Czas trwania: 0 h 57 min
 • Średnia prędkość: 3,93 km/h
 • Przewyższenie: 73,11 m
 • Suma podejść: 1 300,7 m
 • Suma zejść: 1 280,7 m
 • Data: 19 marca 2012
 • Lokalizacja: Polska, dolnośląskie, Wrocław
59431
Zagadki - Ostrów Tumski
Opis zadania dla drużyny:
W obszarze Ostrowa Tumskiego uczestnicy mają za zadanie odnaleźć osobę posiadającą wskazówki do następnego zadania. Nasz specjalista będzie posiadał asystenta, który podpowie uczestnikom gdzie należy szukać mistrza – jak go rozpoznać? To nie powinno być trudne, należy wypatrywać żywego posągu (mim w kostiumie będzie posiadał wskazówkę).
59432
Katedra św. Marii Magdaleny
Katedra św. Marii Magdaleny – Mostek pokutnic
Nazwa pochodzi od jednej z legend, według której po zmroku na mostku miały się pojawiać pokutujące dusze zmarłych w mieście podróżnych, a w innej, pedagogicznej wersji, dusze próżnych dziewcząt, które spędziły życie na zabawach i kokietowaniu adoratorów zamiast na wychowaniu dzieci i prowadzeniu domu….
59433
Wrocławski Arsenał
Wrocławski arsenał, znany też pod nazwą Mikołajskiego (od lokalizacji w pobliżu bramy Mikołajskiej), należy do najciekawszych zabytków architektury mieszczańskiej Wrocławia.
Z pozoru surowy w formie, po przekroczeniu progów zachwyca swoimi wnętrzami o niespotykanej już gdzie indziej konstrukcji ciesielskiej, a dziedziniec urozmaicony sylwetkami dwóch baszt i studnią jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Wrocławia…
59434
Start Hotel Park Plaza
Hotel Park Plaza – w foyer hotelu Uczestnicy zostaną podzieleni na cztery grupy zadaniowe, każda oznaczona kolorem – zielonym, czerwonym, białym i czarnym.
Po podzieleniu Uczestników, reprezentant drużyny losuje zadanie startowe. Po wylosowaniu zadania, grupa udaje się do określonego miejsca zadaniowego. Do każdej z drużyn będzie przydzielony opiekun - osoba biegle znająca język angielski. Jej zadaniem będzie pilnowanie drużyny, czasu i podpowiadania jaką najlepiej wybrać trasę.
59435
Ogrod botaniczny
Ogród Botaniczny – jeden z najstarszych tego typu obiektów w Polsce i jedno z najbardziej urokliwych miejsc we Wrocławiu.
To żywe muzeum, które przyciąga pięknem i niezwykłymi kolorami natury w samym centrum miasta.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Województwo opolskie i plan Opola
Województwo opolskie i plan Opola - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Opola i okolic obejmuje obszar województwa w skali 1:190 000. Mapa zawiera aktualny przebieg dróg wraz z numeracją, odległości drogowe, granice powiatów i gmin ponadto stacje paliw, hotele, parkingi, zabytki, zaznaczono...

Mapa Bliskie okolice Wrocławia. Część południowo-wschodnia
Bliskie okolice Wrocławia. Część południowo-wschodnia - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Wrocławia i okolic na zachodzie sięga po centrum Wrocławia, na wschodzie do Brzegu, południowa granica określona jest przez Wiązów, północna przez Oleśnicę. Jest to obszar ograniczony współrzędnymi 17°04’ -...

Mapa Euroregion Praděd
Euroregion Praděd - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Turistická mapa Euroregionu Praděd zahrnuje území česko-polského příhraničí: na české straně okresy Jeseník a Bruntál, na polské straně Opolské vojvodství. Speciálně zpracovaný kartografický podklad obsahuje nezbytné informace pro aktivní...

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0