Maraton kajakowy 3Rzeki 16 km

Dodano 14 marca 2020 przez rysowanie
Maraton kajakowy 3Rzeki 16 km
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

167613
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Kajak
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 2.9
 • Dystans: 16,1 km
 • Przewyższenie: 7,08 m
 • Suma podejść: 30,08 m
 • Suma zejść: 31,9 m
 • Lokalizacja:
953854
Meta
953855
Start
953856
Punkt kontrolny 1
953857
Punkt kontrolny 4
953876
Wkra
953878
Wkra
953879
20190907_115827
953880
Wkra
953881
Narew
Trasa mini maratonu kajakowego 3Rzeki. Dystans 16 km. Odcinek przeznaczony dla osad jedno- i dwu- osobowych, tylko dla kajaków o minimalnej szerokości 55 cm.

Limit czasowy trasy 9 godzin. W trakcie rywalizacji zawodnicy musza zameldować się na punkcie kontrolnym w Pomiechówku (4). Na punktach kontrolnych można uzupełniać zapasy wody i jedzenia.

Start wspólny z wody na Narwi pod prąd (1), dopływamy do ujścia Wkry i dalej wiosłujemy do mostu drogowego w Pomiechówku, przy punkcie kontrolnym (4) zawracamy. Teraz z nurtem rzeki wracamy do Garnizonu Modlin. Na wysokości plaży, przy punkcie kontrolnym (1) meta.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Kampinoski Park Narodowy
Kampinoski Park Narodowy - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa "Kampinosu" obejmuje cały obszar Kampinoskiego Parku Narodowego (wraz z enklawami) oraz tereny przyległe. Obszar mapy od północy ogranicza dolina Wisły, od zachodu Bzura, a od wschodu aglomeracja warszawska. Skala mapy pozwoliła na dokładne...

Mapa Województwo Łódzkie
Województwo Łódzkie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa łódzkiego, na której zaznaczono miejscowości, drogi, tereny leśne, parki krajobrazowe, zabytki, kościoły, zabytki, ośrodki aktywności konnej i wodnej oraz główne szlaki rowerowe. Kolorem żółtym wyróżniono miejsca i miejscowości...

Mapa Północno-wschodnie okolice Warszawy
Północno-wschodnie okolice Warszawy - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Warszawy i okolic ograniczona jest przez:: Wyszków na północy, Nowy Dwór Mazowiecki na zachodzie, Warszawę na południu, Korytnicę na wschodzie. Mapa obejmuje fragment Kampinoskiego Parku Narodowego i prawie całe Jezioro Zegrzyńskie. Jest to...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.