Mały Jeziorak +Jezioro Łabędź

Dodano 11 listopada 2015 przez plik GPX
Mały Jeziorak +Jezioro Łabędź
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

70720
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 4.4
 • Dystans: 25,1 km
 • Czas trwania: 2 h 13 min
 • Średnia prędkość: 11,26 km/h
 • Przewyższenie: 29,63 m
 • Suma podejść: 445,59 m
 • Suma zejść: 449,36 m
 • Data: 6 lipca 2015
 • Lokalizacja: Iława
391136
Most
391137
Mały Jeziorak
391138
Dworzec PKP
391139
Pomnik Pomnik Bojownikom za Polskość Warmii i Mazur
391140
Lokomotywa Parowa
391141
Tu kończy się asfalt i zaczyna szuter
391142
Niestrzeżony przejazd kolejowy
Po drugiej stronie torów zaczyna się utwardzona nawierzchnia
391143
Sklep, lody, napoje itp.
391171
Małe ZOO
Trasę zaczynamy od przejazdu po drugiej stronie Małego Jezioraka. Następnie ulicą Jana III Sobieskiego przejeżdżamy pod torami kolejowymi i trochę okrężną drogą ulicami 3 Maja, M Curie-Skłodowskiej i Wojska Polskiego dojeżdżamy do Dworca PKP Iława Główna. Podziwiamy tu niestety tylko z zewnątrz budynek dworca, lokomotywę parową i ul. Dworcową oraz Lubawską dojeżdżamy do Al. Jana Pawła II. Jest tam całkiem niezła droga rowerowa (z resztą jak prawie wszędzie w Iławie) ale ta, którą jechaliśmy nieco dalej, na Piaskowej, bardzo przypadła nam do gustu. Niestety wszystko, co dobre się kiedyś kończy i za rondem nawierzchnia zmieniła się na bardziej adekwatną do nazwy ulicy. Przejeżdżamy przez tory i po chwili jesteśmy w Nowej Wsi. Natrafiamy tu na sklep spożywczy, robimy małą przerwę i kontynuujemy jazdę drogą krajową nr 16 do miejscowości Rudzienice, gdzie na sporym skrzyżowaniu skręcamy w lewo, na Tynwałd. Tu ruch jest znacznie spokojniejszy, można znów rozkoszować się widokami. Miejscami nawierzchnia jest w słabym stanie, ale da się przejechać. W miejscowości Tynwałd skręcamy w lewo i przez Wolę Kamieńską oraz Kamień duży kontynuujemy jazdę w stronę Iławy. Jedzie się przyjemnie, nawierzchnia nie sprawia problemów. Jedynie złapał nas deszcz ale przeczekaliśmy go schowani w wiacie na przystanku PKS.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

Mapa Warmia i Mazury – mapa atrakcji turystycznych
Warmia i Mazury – mapa atrakcji turystycznych - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowo-krajoznawcza, przedstawia obszar województwa warmińsko-mazurskiego. Zasięg mapy wyznaczają: granica polsko-rosyjska na północy, Elbląg na zachodzie, Ostrołęka na południu i Grajewo na wschodzie. Warmia i Mazury to region o...

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.