Maków Podhalański - Budzów - Chełm - Zembrzyce

Dodano 18 września 2015 przez plik GPX
Maków Podhalański - Budzów - Chełm - Zembrzyce
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

68610
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Turystyka górska
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 3.1
 • Dystans: 18,1 km
 • Czas trwania: 5 h 14 min
 • Średnia prędkość: 3,45 km/h
 • Przewyższenie: 291 m
 • Suma podejść: 1 672 m
 • Suma zejść: 1 706 m
 • Data: 9 lipca 2015
 • Lokalizacja: Maków Podhalański, Zembrzyce
380658
Maków Podhalański - rynek
380659
Budzów
380660
Mysia Góra
380661
Chełm Wschodni
380662
Chełm
380663
Zembrzyce - Ośrodek Rekolekcyjno-Wypoczynkowy
380664
Drogowskaz na Chełmie
380665
DSC_0935
Wycieczkę rozpoczynamy na rynku w Makowie Podhalańskim, skąd znakami zielonymi podchodzimy na Makowską Górę i dalej do Budzowa. Przy kościele skręcamy w lewo i szerokim duktem podchodzimy na Lasek. Dalej mijamy Przełęcz Mysią i zdobywamy Mysią Górę, skąd już tylko chwila do Przełęczy Wrotka i skrzyżowania z czerwonym szlakiem na Zachodnim Chełmie.
Tu zmieniamy szlak na czerwony i idziemy w kierunku wschodnim grzbietem Chełmu, który osiągamy po 45 minutach marszu. Tam figura św. Onufrego z 1564 r.
Tu odchodzi szlak niebieski, którym możemy w 1,5 godziny dotrzeć do Stryszawy.
My jednak dalej podążamy szlakiem czerwonym. Po drodze mijamy osadę Kramarki, by po około 0,5 godziny dotrzeć do Starowidza. Dalej już tylko zejście. Po chwili mijamy dużą polanę widokokową (uwaga na znaki!) i dalej drogą asfaltową schodzimy do Ośrodka Rekolekcyjno-Wypoczynkowego w Zembrzycach, gdzie kończymy naszą wycieczkę.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Okolice Krakowa
Okolice Krakowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Krakowa i okolic przedstawia najważniejsze tereny rekreacyjne tego rejonu, m.in. Puszczę Niepołomicką, Dolinki Podkrakowskie i Ojcowski Park Narodowy. Obszar mapy "Okolice Krakowa" zamknięty jest przez Bochnię na wschodzie, Wadowice na...

Mapa Beskid Śląski, Żywiecki i Mały
Beskid Śląski, Żywiecki i Mały - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Beskidu Śląskiego, Żywieckiego i Małego - zostały zaznaczone na niej najpotrzebniejsze dla turystów informacje: przebiegi szlaków i atrakcje turystyczne. Z mapy można korzystać będąc offline, po zakupie wybiera się ją jako jeden z...

Mapa Małopolska na rowerze
Małopolska na rowerze - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa przedstawia sieć zrealizowanych do tej pory (VII 2020) tras rowerowych: - z projektu VeloMałopolska; - Szlak wokół Tatr (część polska); - inne szlaki rowerowe (lokalne terenowe, szlak Orlich Gniazd, Green Velo, Szlak karpacki).  ...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.