Lubin-Trzmielów-Michałów-Lubin

Dodano 6 maja 2012 przez plik GPX
Lubin-Trzmielów-Michałów-Lubin
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

8964
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 2.6
 • Dystans: 46,3 km
 • Przewyższenie: 57,91 m
 • Suma podejść: 330,97 m
 • Suma zejść: 330,96 m
 • Data: 6 maja 2012
 • Lokalizacja: Polska, dolnośląskie, Lubin
63197
Trzmielow_10
Trasa Lubin-Trzmielów-Michałów-Krzeczyn Wielki-Lubin
Długość trasy – 46 km.
Wycieczkę rozpoczynamy na skrzyżowaniu ulic Parkowej i Cedrowej. Ulicą Cedrową podążamy do ulicy Jana Pawła II. Tą ulicą i ścieżkami rowerowymi wzdłuż tej drogi jedziemy do wsi Obora. Za kościołem pod wezwaniem św. Antoniego skręcamy w lewo (na zachód) i szlakiem rowerowym zielonym podążamy do wsi Brunów. Osiągamy najwyższy punkt wycieczki (183 m n.p.m.). Wjeżdżając do Brunowa, na terenie byłego PGR-u, skręcamy w prawo (na północ) i szutrową drogą - lasem i polami - jedziemy do Szklar. Wjeżdżamy na szosę w lewo (na zachód) i jedziemy tą szosą do Trzmielowa. Obok przystanku autobusowego skręcamy na szutrową drogę w lewo (na południe). Mijamy kościół Matki Boskiej Różańcowej zbudowany w stylu "muru pruskiego". Zagłębiamy się w las, którym jedziemy kilka kilometrów, potem polami dojeżdżamy do Trzebnic. Skręt na szosę w lewo (na wschód) i niebawem, przed kościołem pod wezwaniem Matki Boskiej Różańcowej (także), w prawo (na południe). Szosa. Mijamy przysiółek Maryniów. Dojeżdżamy do Michałowa. Przejeżdżamy przez Michałów powoli skręcając na południowy-wschód i docieramy do drogi łączącej Lubin z Chojnowem. Przeskakujemy przez drogę i wjeżdżamy w las. Jadąc ścieżkami leśnymi na południowy-wschód dojeżdżamy na skraj wsi Lisiec. Stąd zielonym szlakiem pieszym kierujemy się na wschód. Przez jakiś czas łączy on się także z zielonym szlakiem rowerowym. Jednak trzymamy się szlaku pieszego, który wyjeżdża z lasu i polami dociera do Krzeczyna Wielkiego i dalej do osiedla Krzeczyn. Ulicą Wyczółkowskiego dojeżdżamy do ulicy Grottgera. Tą ulicą w lewo (na północ). Za boiskiem skręcamy w prawo i zielonym szlakiem jedziemy do ulicy Przemysłowej. Mijamy kościół pod wezwaniem św. Marii Dominiki Mazzarello. Ulicą Przemysłową (w pewnym momencie biegnie piękną aleją kasztanową) docieramy do rozwidlenia. Najniższy punkt (125 m n.p.m). Skręcamy w lewo (na północ). Docieramy do ulicy Stary Lubin. Na tej ulicy w lewo. Mijamy kościół Narodzenia Najświętszej Marii Panny. Dalej ulicą Chocianowską do ulicy Jana Pawła II. Zamykamy pętlę, a ulicą Cedrową podążamy na miejsce startu.
Pełen opis trasy na stronie:
www.lubinskietrasyrowerowe.pl
Paweł Niewodniczański

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Ziemia Lubuska
Ziemia Lubuska - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa krajoznawcza województwa lubuskiego z wyszczególnionymi atrakcjami turystycznymi. Na mapie umieszczono grafiki atrakcji turystycznych.

Mapa Bory Dolnośląskie
Bory Dolnośląskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Borów Dolnośląskich swoim zasięgiem obejmuje obszar samych Borów, Dolne Łużyce (także z częścią niemiecką) oraz Przemkowski Park Krajobrazowy i Park Krajobrazowy Łuku Mużakowa. Wschodnią granicę mapy wyznaczają Głogów i Chojnów....

Mapa Dolina Odry. Kraina Łęgów Odrzańskich
Dolina Odry. Kraina Łęgów Odrzańskich - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Aktualizowana w terenie mapa Krainy Łęgów Odrzańskiech obejmuje obszar od Wrocławia do Głogowa. Osią mapy jest rzeka Odra. Na mapie umieszczono aktualne szlaki piesze i rowerowe.

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0