category-icon

Linia Życia dla Olgi

13 km
35 min
15 m
Pobiedziska - Kiszkowo

CHARAKTERYSTYKA TRASY

2021-03-15
Pobiedziska - Kiszkowo
category-icon
13 km
15 m
21 m
Łatwy
35 min
3.9/6
Wyobraź sobie… wiosenną drogę z Pobiedzisk do Kiszkowa, przebytą pieszo, wspólnie z Ludźmi o szlachetnych sercach, drogę, której celem jest zdrowie malutkiej Olgi Miśkiewicz, drogę pięknie udekorowaną dziecięcymi rysunkami i życzeniami, drogę dającą nadzieję, że uda nam się zebrać zawrotną sumę na ratowanie życia tej Walecznej Małej. DOŁĄCZ DO TEJ WSPANIAŁEJ AKCJI! Wystarczy, że dziecięce rysunki i życzenia dla Olgi - najlepiej w formacie A3 i A4 - dostarczysz do 19 marca do przyjaznych akcji miejsc zbiórki, a ekipy Linii Życia udekorują nimi trasę Pobiedziska - Kiszkowo. 21 marca, g. 12:00 - wyruszamy z Rynku w Pobiedziskach na pierwszy, wiosenny, kolorowy i muzyczny spacer. Dla Olgi! Do Kiszkowa! To jak? BIJEMY RAZEM REKORD?

Komentarze

NA TEJ TRASIE PRZYDA CI SIĘ MAPA Z NASZEJ APLIKACJI

Okolice Poznania. Część północna
MAPA TURYSTYCZNA W APLIKACJI TRASEO
Okolice Poznania. Część północna

Mapa Poznania to aktualizowane w terenie wydanie północnych okolic Poznania z zaznaczonymi szlakami pieszymi i rowerowymi. Obszar mapy obejmuje teren Parku Krajobrazowego Puszczy Zielonki oraz Park Krajobrazowy Promno.

Szlak Piastowski
MAPA TURYSTYCZNA W APLIKACJI TRASEO
Szlak Piastowski

Mapa turystyczna Szlaku Piastowskiego, który przebiega przez województwa: wielkopolskie i kujawsko-pomorskie. Mapa została zaktualizowana w terenie, zostały na niej uwzględnione wszelkie niezbędne informacje turystyczno-krajoznawcze oraz informacje praktyczne. Rok Wydania 2017