lgd3k_v Na styku Gminy Kolbudy i Trąbki Wielkie

Dodano 21 grudnia 2019 przez rysowanie
lgd3k_v Na styku Gminy Kolbudy i Trąbki Wielkie
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

163418
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower szosowy
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 3.4
 • Dystans: 26,0 km
 • Przewyższenie: 88,75 m
 • Suma podejść: 168,72 m
 • Suma zejść: 171,14 m
 • Data: 27 września 2019
 • Lokalizacja:
925337
2
925338
trabki-36
925339
trabki-26
925340
trabki-9
925341
trabki-17
925342
DronPict-9
925370
Rezerwat Dolina Kłodawy
925371
Gościniec u Przyjaciół
925372
Kościół w Pręgowie
Malownicza i przeurocza trasa, przebiegająca w okolicach dwóch gmin: Kolbud i Trąbek Wielkich.
Trasę rozpocząć można w dowolnym miejscu, przy czy najodpowiedniejsze, dla turystów z Trójmiasta wydają się Bąkowo, Pręgowo, lub Straszyn.
Trasa jest urozmaicona w całym przebiegu. Prowadzi zarówno drogami asfaltowymi, wydzielonymi ścieżkami rowerowymi - przepiękna nowa droga rowerowa wdłuż trasy 222 /Straszyn-Trabki/, jak i po bezdrożach obu gmin. Liczy blisko 30 kilometrów i można pokonać ją w okolicach trzech godzin, ale chcąc zatrzymać się przy tak dużej ilości atrakcji osadzonych wzdłuż drogi, należy zarezerwować sobie co najmniej pół dnia.
Na trasie zobaczyć można m. in. Dolinę Kłodawy, Elektrownie Wodną w Bielkówku, Zabytkowy kościół w Pręgowie, i wiele wiele innych atrakcji.
Polecamy także aby zatrzymać się w restauracji: Gościniec dla Przyjaciół.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Wieżyca i okolice
Wieżyca i okolice - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Wieżyca jest najwyższym wzniesieniem na Kaszubach. Mapa przedstawia obszar wokół góry ograniczony miejscowościami: Skaryszów, Kościerzyna, Lipusz, Cewice aż do lotniska w Gdańsku. Na mapie zaznaczono aktualny przebieg tras turystycznych pieszych z...

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.