lgd3k_r Nadwiślańska trasa LGD

Dodano 21 grudnia 2019 przez rysowanie
lgd3k_r Nadwiślańska trasa LGD
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

163392
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 3.0
 • Dystans: 33,8 km
 • Przewyższenie: 7,65 m
 • Suma podejść: 36,17 m
 • Suma zejść: 36,42 m
 • Data: 9 września 2019
 • Lokalizacja: Cedry
925405
Kościół PW ŚW. Piotra i Pawła
925406
Marina Błotnik
925407
Strażnica Wałowa
925408
Strażnica Wałowa
Trasę najlepiej rozpocząć w Cedrach Wielkich. Juz w samych Cedrach skorzystać możemy z zabawy jaką daje nam publiczna przestrzeń rekreacyjna. W Cedrach znajduje się także wspaniale wyposażone miasteczko ruchu drogowego ze skrzyżowaniami i sygnalizacją świetlną, co stanowi wspaniałą propozycję zabaw rowerowych i nie tylko dla najmłodszych uczestników eskapady rowerowej.
Oprócz tego w Cedrach możemy pysznie zjeść i zrobić podstawowe zakupy.
Ruszając jednak dalej obieramy drogę w kierunku Błotnika, przejeżdżając przez Cedry Małe i trasę szybkiego ruchu S7.
W błotniku znajduje się przystań i marina. Jeśli posiadamy stosowne uprawnienia możemy skorzystać z jej dobrodziejstw, w innych przypadku jedziemy w stronę Wisły Śmiałej. Jadąc wałem w kierunku południa napotkamy dwa domy, tzw. strażnice wałowe: jeden w Kiezmarku, drugi w Leszkowy. Wałem dojeżdżamy aż do Steblewa. Tam możemy zobaczyć: kościół, dom podcieniowy i ruiny starego kościoła.
Po tych atrakcjach przez Giemlice i Długie Pole wracamy do punktu startu. Pętla łatwa, ale długa. Licz ona ponad 30 kilometrów. Chcąc zobaczyć wszytkie atrakcje warto zarezerwować pół dnia.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

Mapa Park Krajobrazowy Mierzeja Wiślana
Park Krajobrazowy Mierzeja Wiślana - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna "Park Krajobrazowy Mierzeja Wiślana" została opracowana we współpracy z pracownikami tegoż Parku, dzięki czemu stanowi dokładne i rzetelne źródło informacji na temat tego obszaru. Mapa Mierzei Wiślanej doskonale...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.