lgd3k_o

Dodano 20 grudnia 2019 przez rysowanie
lgd3k_o
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

163351
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower szosowy
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 3.1
 • Dystans: 38,3 km
 • Przewyższenie: 32,55 m
 • Suma podejść: 141,18 m
 • Suma zejść: 141,47 m
 • Data: 24 sierpnia 2019
 • Lokalizacja: Suchy Dąb
925049
24a
925050
24
925051
39a
925052
39
925053
47
925054
49a
Zakładając, że nasze rowery przyjechały autem, to najlepiej zatrzyma się w Pruszczu pod Faktoria, która na końcu trasy, jeśli tylko starczy nam sił będziemy mogli zwiedzić. Ba, jeżeli ktos niebył, zwłaszcza z dziecmi, to koniecznie trzeba!
Z Pruszcza ruszamy w stronę Lędowa. W samym Lędowie do zobaczenia mamy most rowerowy. Podwieszony nad rzeką Motławą. Można tez tam na chwilę zatrzymać przed dawnym budynkiem LGD i chwilę wypocząć, ale jeszcze lepiej pokonac kilka kilometrów i dojechać do Wróblewa. Tu istnieje nawet mozliwość rozpalenia grilla, schgroniena się pod wiatą, konsumpcji, a także zwiedzenia zabytkowego kościoła położonego nad sama Motławą.
Z Wróblewa udajemy się do miejscowości Grabiny Zameczek, gdzie zobaczyć może istniejące i niszczejące ruiny zamku krzyżackiego. kolejna miejscowośc to Suchy Dąb z restauracją Nad Motława, w której możemy zarówno zjeśc ciepły domowy i niedrogi posiłek, jak również schronic sie i chwile wypocząć. Z Suchego Dębu przez Ostrowite udajemy się do Skowarcza. Tu warto zatrzymać się na poznanie, degustację i byc może drobne zakupy w Muzeum Miodu. po takiej uczcie przez Różyny, Łęgowo i Cieplewo kierujemy się w stronę Pruszcza.
Pętla liczy około 40 kilometrów i mozna pokonac ją w trzy godziny, jednakże chcąc zatrzymać się w tak wielu mijescach i skorzystać z sielskich uroków, warto zaplanowac cały dzień.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

Mapa Trójmiejski Park Krajobrazowy
Trójmiejski Park Krajobrazowy - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Trójmiasta obejmuje swoim zasięgiem obszar Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego od Wejherowa przez Redę, Rumię, Gdynię, Sopot aż do Gdańska. Na mapie ujęto wszystkie informacje przydatne turyście. Podano aktualne przebiegi szlaków pieszych,...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.