LGD3K_N Po miodzie, albo do miodu

Dodano 22 grudnia 2019 przez rysowanie
LGD3K_N Po miodzie, albo do miodu
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

163456
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower szosowy
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 2.9
 • Dystans: 17,4 km
 • Przewyższenie: 53,65 m
 • Suma podejść: 96,38 m
 • Suma zejść: 95,72 m
 • Data: 27 października 2019
 • Lokalizacja: Pszczółki
925432
Kleszczewo
925433
Muzeum Miodu
925434
Wiadukt nad Autostradą
Eskapadę rowerową najlepiej rozpoczć w Pszczółkach. Na wypadek gdybyśmy czegos zapomnieli jest tu stacja benzynowa, są sklepy. Uzbrojeni i przygotowani ruszamy w kierunku miejscowości Żelisławki. Im będziemy bliżej, tym będzie głośniej, bowiem przejechać będziemy musieli autostrade A1, na szczęście w sposób bardzo bezpieczny. Z wiaduktu możemy spojrzeć na pędzące samochdy i przy tej okazji pomysleć z jednej strony o dobodziejstwie jaka jest możliwośc szybkiego przemieszczania się autostradą, ale także spojrzeć na problematyke wysokich prędkości, zwłaszcza poza nią. Po chwili zadumy, mijając wspomniane Żelisławki docieramy do Ulkowy. Tu w razie konieczności znaleźć możemy schronienie, skorzystac możemy z placu zabaw i wyruszyć w dalsza podróż, jadąc mijając poraz drugi autostradę do Kleszczewa, a nastepnie Łęgowa, przez Różyny, gdzie możemy na chwile zatrzymać się przy XVIII wiecznym kościele do miejscowości Skowarcz. Tu zatrzymujemy się w Muzeum Miodu. Posileni i z zakupami wracamy do początku naszej trasy w Pszczółkach.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.