Latarnia morska Vung Tau

Dodano 17 lutego 2013 przez rysowanie
Latarnia morska Vung Tau
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

17181
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

99331
DSCF9762
DSCF9762
99332
DSCF9756
DSCF9756
100132
Latarnia morska Vung Tau
" Dalszym celem była latarnia morska. Droga na nią niekrótka ale za to widok całkiem przedni.. Widać wzgórze z figurą od tyłu i oczywiście morze po samiuśki horyzont. Wstęp na latarnie miał być bezpłatny, ale pan parkingowy jednak zechciał nas skasować po 10 000 vnd." wloczykijje.blogspot.com
brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.

Beta