LA-NY

Dodano 19 lutego 2011 przez rysowanie
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

1970
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

2956
Hollywood
Hollywood to najbardziej znane miejsce, gdzie można spotkać własnych, ekranowych idoli. Jest to miejsce kręcenia wszystkich świetnych filmów, które mieliśmy okazję zobaczyć.
2957
Metropolitan Museum of Art Muzeum
Metropolitan Museum of Art
Muzeum, nazywane Met, jest jednym z największych muzeów sztuki na świecie, jego zbiory liczą ponad 2 miliony dzieł pochodzących z Ameryki, Europy, Chin, Afryki, Dalekiego Wschodu, a także z kultury islamu oraz starożytnego świata. Nawet zwiedzając je przez kilka tygodni, nie da się zobaczyć wszystkich eksponatów.
Trasa rozpoczyna się w mieście gwiazd Los Angeles. Przede wszystkim trzeba zobaczyć Hollywood, a także miejscowe muzea, cluby, galerie, itp.
Po drodze można zboczyć nieco trasy i odwiedzić miasto hazardu, Las Vegas, a także Phoenix, Albuquerque, Oklahomę, Missouri, Indianę, Philadelphię, a także wiele mniejszych (lecz dalej dużych) miast z pięknymi zabytkami i miejscami. Trasę polecam głównie młodym parom, które nie boją się zboczyć e śieżki.
Wasza ocena: 1.0 (2 głosy)

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
wk5981
20 maja 2016 wk5981 napisał:
Hmm, bardzo to ogolnikowe, chyba leciales samolotem
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.