1.Kuźnice(parking)-idąc szlakiem żółtym[czas przejscia odcinka 90min] o dlugość odcinka ok. 3,5km docieramy do...
2.Przełęcz między Kopami-szlak niebieski[60min]-3km;
3.Czarny Staw Gąsiennicowy-szlak czarny[35min]-0,8km;
4.Karb-szlak niebieski[20min],szlak czarny[25min],szlak żółty[25min]-3,1km;
5.Schronisko PTTK Murowaniec na Hali Gąsiennicowej-szlak niebieski[30min]-1,5km;
6.Przełęcz między Kopami-szlak niebieski[70min],szlak zielony[45min]-4,5km;
7.Nosal-szlak zielony[20min]-1km
8.Bystre(rzeka-wyjscie z Parku)-KONIEC
Dystans: 17,47 km (10,86 mi)
Czas trwania: 8 h 24 min
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce
Skomentuj