Kuźnice - Myślenickie Turnie - Kasprowy Wierch

Dodano 6 lipca 2016 przez plik GPX
Kuźnice - Myślenickie Turnie - Kasprowy Wierch
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

81188
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Turystyka górska
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 3.0
 • Dystans: 7,0 km
 • Czas trwania: 0 h 41 min
 • Średnia prędkość: 10,01 km/h
 • Przewyższenie: 952 m
 • Suma podejść: 1 000 m
 • Suma zejść: 107 m
482269
Kolejka
482476
Zwiedzaj Tatry z aplikacją mobilną
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.amistad.treespot.pkl
zielony: Kuźnice - Kasprowy Wierch

Najkrótszy szlak na Kasprowy Wierch na znacznym odcinku biegnie w sąsiedztwie kolei linowej. Trasa jest łatwa technicznie, choć w większości stroma, wymaga więc dobrej kondycji. Po opadach deszczu oraz zimą niektóre jej fragmenty bywają bardzo śliskie. Trud podejścia wynagrodzą nam jednak widoki. Gdy wyjdziemy ponad granicę lasu, zobaczymy m.in. otoczenie Doliny Bystrej, a potem Giewont i Dolinę Goryczkową.

Podchodząc, warto zwrócić uwagę na dobrze widoczne piętra roślinności – regiel dolny, regiel górny, piętro kosodrzewiny, piętro hal – w tym rejonie, jeśli chodzi o wysokość, układają się one niemal podręcznikowo. Ci, którym dopisze szczęście, spotkają nornika śnieżnego – gryzonia, który poza Tatrami nigdzie w Polsce nie występuje.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Małopolska na rowerze
Małopolska na rowerze - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa przedstawia sieć zrealizowanych do tej pory (VII 2020) tras rowerowych: - z projektu VeloMałopolska; - Szlak wokół Tatr (część polska); - inne szlaki rowerowe (lokalne terenowe, szlak Orlich Gniazd, Green Velo, Szlak karpacki).  ...

Mapa Podhale
Podhale - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Podhale to kraina bardzo atrakcyjna i szybko rozwijająca się dla turystyki. Mapa "Podhale" zawiera szlaki piesze, rowerowe i konne, informacje praktyczne znajdą tu także miłośnicy nart.

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
kys30
10 marca 2020 kys30 napisał:
Super
jedrula77
11 listopada 2016 jedrula77 napisał:
Super widoczki
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.