KRYM2012 - Dzień 2

Dodano 13 listopada 2012 przez plik GPX
KRYM2012 - Dzień 2
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

15696
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: 4x4
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 3.8
 • Dystans: 534 km
 • Czas trwania: 13 h 17 min
 • Średnia prędkość: 40,17 km/h
 • Przewyższenie: 316,86 m
 • Suma podejść: 3 783,46 m
 • Suma zejść: 4 005,96 m
 • Data: 26 maja 2012
 • Lokalizacja: Polska, podkarpackie, Ustjanowa Górna
91766
DSC09333
91767
DSC0930981
91768
DSC09392
91769
DSC09364
91770
DSC09354
91771
DSC0000121
91772
DSC09404
Drugi dzień naszej wyprawy Polska - Ukraina - Republika Krymu

Więcej można przeczytać na naszej stronie klubowej:
http://www.sat4x4.pl/podroze/43-krym-2012/58-krym-2012.html

Sobota 26 maja 2012
Ranek przywitał nas niesamowitym widoczkiem na Ustrzyki i okolice. Piękna słoneczna pogoda, błękitne niebo a w dole miasteczko spowite poranną mgłą. Cóż, nie mamy zbyt dużo czasu na rozkoszowanie się tym widokiem. Decydujemy się na start na granicę bez śniadania – zjemy po drugiej stronie. W ten sposób o 7:00 dwa Land Rovery Discovery ze swoimi załogami stają na granicy w Krościenku.
Gładko i szybko przeszła kontrola – mało kto z „graniczników” miał ochotę na przeszukiwanie po brzegi załadowanych samochodów. Zresztą z daleka widać że oba samochody nie jeden wyjazd mają za sobą i żadni z nas przemytnicy.
Witaj Ukraino !!!
Pierwsze przebyte kilometry już nam mówią że szybko i przyjemnie nie będzie – że „przelotówka” na Krym nie będzie taka łatwa. Drogi podziurawione jak szwajcarski ser. Nie ma szans na ominięcie ich a ewentualnie tylko na minięcie tych większych – tak aby nie uszkodzić opony i nie dobijać i tak dociążonego zawieszenia.
Prędkość nie za wielka ale … cały czas przed siebie. Za Samborem robimy małe zakupy śniadaniowe i po parunastu kilometrach pierwszy nasz postój na „małe conieco”.
Jedziemy dalej… mijamy Lwów, Tarnopol i po przejechaniu około 500 km decydujemy się na nocleg. Nie ma co przeginać, jest po 19:00 i zaczyna się powoli robić ciemno. Szukamy spokojnego zakątka tuż za linią drzew obok głównej drogi i rozbijamy mini-obóz.
Polna droga okazała się bardzo ruchliwą ale … skończyło się na pozdrowieniach i uśmiechu.
Zresztą w każdej wsi, w każdym miasteczku budziliśmy nie małe zainteresowanie, uśmiechy na twarzy i gesty pozdrowień ze strony mieszkańców. Po drodze wiele samochodów trąbiło mijając nas, pozdrawiając gości na Ukrainie lub migało światłami – przestrzegając przed DAI (Milicją pilnującą porządku na drogach)

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Zielony Rower – Greenway Karpaty Wschodnie
Zielony Rower – Greenway Karpaty Wschodnie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Międzynarodowy Szlak Dziedzictwa Przyrodniczo-Kulturowego „Zielony Rower” – Greenway Karpaty Wschodnie Mapa szlaku rowerowego uruchomionego w roku 2004 przez Grupą Partnerską „Zielone Bieszczady” - nieformalne trójsektorowe partnerstwo...

Mapa Roztocze Wschodnie, Ziemia Lubaczowska, okolice Jarosławia
Roztocze Wschodnie, Ziemia Lubaczowska, okolice Jarosławia - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa przedstawia region geograficzny w południowo-wschodniej Polsce. Sięga od Jarosławia po Korczowę na południu (cała autostrada A4) aż po Bełżec i Susiec na północy. Prezentuje niezwykle atrakcyjny turystycznie, choć wciąż mało popularny i...

Mapa Główny Szlak Beskidzki - Wołosate-Ustroń
Główny Szlak Beskidzki - Wołosate-Ustroń - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa zawiera praktyczne informacje o Głównym Szlaku Beskidzkim (GSB) – najdłuższym szlaku górskim w Polsce, prowadzącym przez niemal wszystkie pasma beskidzkie (Bieszczady, Beskid Niski, Beskid Sądecki, Gorce, Beskid Żywiecki, Beskid Śląski). Przy...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.

Beta