Kopaniec Wielki

Dodano 17 kwietnia 2013 przez rysowanie
Kopaniec Wielki
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

19004
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Piesza wycieczka
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 3.1
 • Dystans: 6,6 km
 • Przewyższenie: 532,92 m
 • Suma podejść: 579,3 m
 • Suma zejść: 495,53 m
 • Data: 20 lipca 2013
 • Lokalizacja: Polska, małopolskie, Bystre Dolne
104305
Okolice Cyrhli
104306
Hala Kopaniec
104307
Widok z Kopańca
Kopieniec Wielki i położona obok hala to mniej znany, ale bardzo malowniczy zakątków Tatr. Z niewysokiego, a bardzo wyeksponowanego szczytu Kopieńca Wielkiego rozciąga się przepiękna panorama na Zakopane i Tatry Wysokie. Bliskość miasta sprawie, że wycieczka w rejon Kopieńca to świetna propozycja krótki wypad w góry.

Szlak na Kopaniec wiedzie z Toporowej Cyrhli (Zakopane) przez Kopieniec Wielki i Dolinę Olczyską do Jaszczurówki. Na Polanie Kopieniec szlak rozgałęzia się; jedna nitka prowadzi przez szczyt Kopieńca, druga omija go prowadząc przez płaską Polanę Kopieniec. Przed wejściem do Doliny Olczyskiej obydwie nitki szlaku łączą się. Czas przejścia z Toporowej Cyrhli na wierzchołek Kopieńca to około 1 h. Dojście na Jaszczurówki zajmuje około 1:30 h.
Trasę poleca
Portal informacyjno-turystyczny o Małopolsce

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

Mapa Małopolska na rowerze
Małopolska na rowerze - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa przedstawia sieć zrealizowanych do tej pory (VII 2020) tras rowerowych: - z projektu VeloMałopolska; - Szlak wokół Tatr (część polska); - inne szlaki rowerowe (lokalne terenowe, szlak Orlich Gniazd, Green Velo, Szlak karpacki).  ...

Mapa Podhale
Podhale - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Podhale to kraina bardzo atrakcyjna i szybko rozwijająca się dla turystyki. Mapa "Podhale" zawiera szlaki piesze, rowerowe i konne, informacje praktyczne znajdą tu także miłośnicy nart.

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.