KAJAKERSI.PL WIEPRZA ETAP DRUGI BROCZYNA (Mnich) - KAWKA

Dodano 1 kwietnia 2015 przez rysowanie
KAJAKERSI.PL WIEPRZA ETAP DRUGI BROCZYNA (Mnich) - KAWKA
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

56415
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Kajak
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 2.7
 • Dystans: 12,3 km
 • Przewyższenie: 23,35 m
 • Suma podejść: 106,17 m
 • Suma zejść: 122,01 m
 • Data: 12 sierpnia 2014
 • Lokalizacja: Broczyna - Kawka
322711
Zabytkowy Most drogowy
Świeżo odrestaurowany betonowy most drogowy w miejscowości Biesowiczki. Na balustradach mostu znajdują się historyczne herby- herb Pomorza oraz herb von Zizewitz.
322712
Kawka - Pole Biwakowe - Zakończenie drugiego etapu spływu na Wieprzy
Przed samą Kawka rzeka staje się leniwa, rozciąga się, a przy brzegach pojawia się gęsta trzcina. Rzeka w tym miejscu jest bardzo głęboka. Zakończenie spływu przed mostem drewnianym w m. Kawka. Można tutaj odpocząć w murowanej wiacie edukacyjno- dydaktycznej Nadleśnictwa Warcino oraz kontynuować dalej spływ
322713
Ujście Studnicy do Wieprzy
W pobliżu miejscowości Ciecholub
322714
Most drogowy - Broczyna
Most drogowy - Broczyna (power slide - zdjęcie zrobione z mostu przez zespół KAJAKERSI.PL)
322821
2 (15)
322831
BROCZYNA (Mnich pole biwakowe) - KAWKA - początek spływu (2'go etapu)
Miejsce rozpoczęcia spływu z pola biwakowego „Mnich”. Odcinek bardzo malowniczy, przebiegający przez las, początkowo z wartkim nurtem. Odcinek dziki, z licznymi zwałkami, które utrudniają pokonanie szlaku. Drzewa rosnące blisko brzegu zanurzające swe konary i gałęzie w wodzie zmuszają kajakarzy do precyzyjnego manewrowania wśród nich i omijania napotkanych przeszkód. Po drodze napotykamy świeżo odrestaurowany betonowy most drogowy w miejscowości Biesowiczki. Na balustradach mostu znajdują się historyczne herby- herb Pomorza oraz herb von Zizewitz. Przed samą Kawka rzeka staje się leniwa, rozciąga się, a przy brzegach pojawia się gęsta trzcina. Rzeka w tym miejscu jest bardzo głęboka. Zakończenie spływu przed mostem drewnianym w m. Kawka. Można tutaj odpocząć w murowanej wiacie edukacyjno- dydaktycznej Nadleśnictwa Warcino oraz kontynuować dalej spływ.
Trasę poleca
Kajakersi - spływy kajakowe

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

Mapa Ziemia Bytowska - cz. zachodnia
Ziemia Bytowska - cz. zachodnia - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Opracowanie kartograficzne obejmuje obszar Powiatu Bytowskiego. Na mapie zaznaczono informacje przydatne turyście, jak zabytki, noclegi, gastronomie, granice obszarów chronionych. Podano aktualne przebiegi szlaków pieszych, rowerowych i konnych,...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.