Kadyny Tolkmicko Pogrodzie

Dodano 1 grudnia 2012 przez plik GPX
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

16017
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

93081
Brak mostu
Nie ma mostu, a Stradanka dość spora rzeczka :)
93082
Objazd remontu drogi
Objazd przez Chojnowo
Celem dziś była stajnia, ale korzystając z dnia postanowiłam wydłuzyć drogę do stajni. Pojechłam do Kadyn ulubioną Czarną Drogą. Biała droga miejscami bardzo mokra, a na krótkim odcinku wręcz papka z błota. Zato Czarna nawet po 4 dniach deszczy ma bardzo dobre podloże. Dalej do Tolkmicka i powrót przez Pogrodzie. Remont drogi wymusza objazd przez Chojnowo. Podjazd od Tolkmicka do Milejewa bardzo męczący, bo pod góre, pod wiatr i jeszcze przymrozek łapał.
WYcieczka z przerwą na wizytę w stajni. Po 3 godzinach powrót do domu.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

Mapa Warmia i Mazury – mapa atrakcji turystycznych
Warmia i Mazury – mapa atrakcji turystycznych - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowo-krajoznawcza, przedstawia obszar województwa warmińsko-mazurskiego. Zasięg mapy wyznaczają: granica polsko-rosyjska na północy, Elbląg na zachodzie, Ostrołęka na południu i Grajewo na wschodzie. Warmia i Mazury to region o...

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.