Jesus Statue

Dodano 17 lutego 2013 przez rysowanie
Jesus Statue
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

17179
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

99323
DSCF9659
DSCF9659
99324
DSCF9657
DSCF9657
100133
Figura Jezusa
"Tego dnia udaliśmy się na spacer poszukać najlepszej plaży i zobaczyć figurę Jezusa, z której słynie Vung Tau. Figura podobno jest większa o 6 metrów od tej w Rio de Janeiro. Tej w Rio nie widziałam, ale ma chyba przewagę usytuowania na większej górce, stąd robi większe wrażenie. Ale i ta wrażenie robi. Szczególnie, gdy wchodzi się do niej wśród takich ogrodów. Na sama górę wchodzi się boso, a pan u wejścia pilnuje, by nie wchodzić z plecakiem, w którym prawdopodobnie można by wnieść coś, co mogłoby uszkodzić figurę.." wloczykijje.blogspot.com
brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.