JASTRZĘBIA ZDEBRZ - TRASA IV RADECZNICA 2023

Dodano 1 sierpnia 2023 przez rysowanie
 • Opis
 • Mapa

Kod trasy

316715
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 2.0
 • Dystans: 26,5 km
 • Przewyższenie: 124,12 m
 • Suma podejść: 351,39 m
 • Suma zejść: 275,74 m
 • Data: 10 września 2023
 • Lokalizacja: Polska, lubelskie, RADECZNICA
IV. Trasa Radecznica - godzina startu 9:00. Orientacyjny czas przejazdu wraz z postojem 3,0 godz.

Kierownik: Zbigniew Wyłupek 784 501 803

Asystent kierownika: Bartłomiej Wyłupek

Start w kierunku południowym szlakiem Czarna Perła- ujście ulicą Ludową do Kolonii Latyczyn- skręt w kolonii Latyczyn w kierunku zachodnim do skrzyżowania ze szlakiem konnym „Stępa”- szlakiem „Stępa” w okolice cmentarza z okresu I Wojny Światowej w Zaporzu - szlakiem rowerowym w kierunku Podlesia Małego- łącznikiem szlaków do wieży widokowej lub północną stroną jeziora drogą gruntową do wieży widokowej- z wieży widokowej centralnym szlakiem do bunkra Zapory - szlakiem im. Dymitra Gorajskiego do stoku w Latyczynie- później przez Chłopków (czarna perła)- szlakiem „Stępa” przez Poręby pod Kamionką Chłopkowską, później drogą tzw. „Fosa” do szlaku Jastrzębia Zdebrz- do skrzyżowania szlaków pod Smykowską Górą- podjazd szlakiem D. Gorajskiego do mety rajdu.

Długość całej trasy około 26,5 km

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Roztocze
Roztocze - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Roztocza prezentuje uroki wschodniego zakątka Polski. Roztocze jest terenem wyżynnym, o silnym zalesieniu, poprzecinanym malowniczymi rzekami. Na obszarze tym położony jest Roztoczański Park Krajobrazowy oraz wiele miast o wysokiej...

Mapa Rowerem po Roztoczu
Rowerem po Roztoczu - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

"Rowerem po Roztoczu" to mapa jednego z najbardziej zielonych obszarów Polski - Roztocze, bo o nim mowa, to kraina geograficzna łącząca Wyżynę Lubelską z Podolem. To właśnie tutaj utworzono Roztoczański Park Narodowy, aby chronić cenne dziedzictwo...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.

Beta