Jack Wolfskin #podzielsięszlakiem - Wrocław trasa łatwa

Dodano 20 kwietnia 2022 przez plik GPX
Jack Wolfskin #podzielsięszlakiem - Wrocław trasa łatwa
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

244518
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower turystyczny
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 6.0
 • Dystans: 17,0 km
 • Przewyższenie: 17 m
 • Suma podejść: 220 m
 • Suma zejść: 216 m
 • Lokalizacja: Wrocław
1389037
Cypel na Wyspie Opatowickiej
Zachodni koniec wyspy, skąd od Odry oddziela się Kanał Opatowicki. Spokojne, pełne przyrody miejsce. Nieopodal znajduje się charakterystyczna Estrada Opatowicka - dawne miejsce koncertów i pikników, a także łąki na wyspie.
1389044
Aleja starych dębów
Bardzo widokowy fragment drogi, stare dęby robią szczególne wrażenie przy zachodzącym słońcu.
1389045
Cypel z widokiem na Mosty Warszawskie
Północno-zachodni kraniec Wielkiej Wyspy. Widokowe miejsce, dobre na odpoczynek.
1389046
Most Bartoszowicki
Zapewniający przejazd między Swojczycami a Wielką Wyspą most jest najwęższym mostem Wrocławia, a zarazem jednym z bardziej klimatycznych.
Szlak obiega tereny wrocławskiej Wielkiej Wyspy - najbardziej zielonej części miasta. Trasa przebiega po terenach płaskich, głównie szutrowych wałach oraz ścieżkach rowerowych, poza Wyspą Opatowicką, na której znajdują się jedynie leśne ścieżki. Przejezdna rowerem każdego typu, poza szosowym, przez co szlak będzie dobrym pomysłem na spokojne, słoneczne popołudnie samemu lub rodzinnie.

Na trasie miniesz wiele zabytkowych budynków, bogate przyrodniczo tereny, odpoczniesz w zaciszu Wyspy Opatowickiej oraz przy odrobinie szczęścia spotkasz małpy i inne zwierzęta widoczne z wałów za Zoo. Po drodze dostępnych jest sporo miejsc na odpoczynek, zarówno kameralny jak i na leżaku w kawiarni. Trasa ma początek na Moście Szczytnickim, jednak jako że ma charakter pętli to możliwe jest zaczęcie z dowolnego punktu.

Trasa bierze udział w akcji Jack Wolfskin #podzielsięszlakiem


Przejedź wyznaczoną trasę i odbierz nagrodę - Wilczą Paczkę (ilość nagród jest ograniczona), w skład której wchodzą gadżety z limitowanej serii:

• Kubek Jack Wolfskin w stylu retro

• Zestaw ręcznie robionych pinów outdoorowych

Spiesz się, liczba paczek jest ograniczona!

Aby zaliczyć trasę, nagraj ją w aplikacji Traseo lub zrób zdjęcia w wyznaczonych punktach kontrolnych i udostępnij trasę lub zdjęcia z tej trasy na FB i IG oznaczając Profile Jack Wolfskin Poland
https://www.instagram.com/jackwolfskin_pl
https://www.facebook.com/jackwolfskinpoland
i podpisując je hasztagiem #podzielsięszlakiem lub przesyłając na adres mailowy: kontakt@traseo.pl.

Wilczą Paczkę możesz odebrać w dowolnym sklepie Jack Wolfskin
https://sklep.jack-wolfskin.pl/storelocator
Trasę poleca
Jack Wolfskin Wrocław

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Województwo Dolnośląskie - mapa atrakcji turystycznych
Województwo Dolnośląskie - mapa atrakcji turystycznych - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Wybrać około 100 atrakcji z tego regionu to niezwykle trudne zadanie. Miejsc szczególnych, wartych odwiedzenia jest tutaj znacznie więcej. Subiektywnego wyboru dokonał – opierając się na doświadczeniu jako pilota wycieczek, przewodnika...

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

Mapa Bliskie okolice Wrocławia. Część południowo-wschodnia
Bliskie okolice Wrocławia. Część południowo-wschodnia - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Wrocławia i okolic na zachodzie sięga po centrum Wrocławia, na wschodzie do Brzegu, południowa granica określona jest przez Wiązów, północna przez Oleśnicę. Jest to obszar ograniczony współrzędnymi 17°04’ -...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.