Jack Wolfskin #podzielsięszlakiem - Warszawa trasa łatwa

Dodano 26 kwietnia 2022 przez plik GPX
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

245214
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 6.0
 • Dystans: 7,8 km
 • Przewyższenie: 11 m
 • Suma podejść: 75 m
 • Suma zejść: 73 m
1392035
Start
Trasę rozpoczynamy poprzez wjazd na wał wiślany, wzdłuż którego będziemy jechać. Trasę możemy wykonać w obu kierunkach. Jest bardzo przyjemna i klimatyczna.
PS nie zapomnijcie czegoś na komary ;)
1392036
Park Picassa
Park, który na przestrzeni ostatnich lat zmienił się nie do poznania. Pojawiły się miejsca do grillowania, plac zabaw dla dzieci, tyrolka, a w tym roku ma być dostępna tężnia. Dobre miejsce na odpoczynek/ relaks w drodze powrotnej.
1392037
Piaskarnia
Niby nic specjalnego, ale widok takiej ilości piasku pośród lasów i bloków dość zaskakujący.
Po zjechaniu w przeciwnym kierunku, jakieś 500metrów dalej znajdziecie fajne miejsce z lodami ;)
1392038
Prom
W miesiącach od maja do sierpnia możecie w tym miejscu skorzystać z promu. Oczywiście musicie udać się w stronę Wisły tym zjazdem. Prom zaprowadzi Was na Bielańską stronę Wisły.
1392039
Szuwarek
Dla spragnionych i głodnych - miejsce gdzie możesz odpocząć, zjeść i się czegoś napić. W najbliższej odległości miniesz kolejne dwa podobne miejsca.
1392040
Zmiana nawierzchni
Uwaga! Do tej pory trasa była utwardzona, niebawem zmieni się w ścieżkę po wale. Zrobi się węziej i pojawią się wystające korzenie oraz nierówności.
1392041
Koniec
Tu nasza trasa dobiega końca, a ja zachęcam Cię do zwiedzenia Pałacu w Jabłonnie. Ma ciekawą historię i miły park dookoła.
Zachęcam do powrotu tą samą trasą, Spróbuj znaleźć betonowe zejścia nad Wisłę, warto posłuchać jej szumu i ptaków śpiewających dookoła.
1392042
Zejście do Parku przy Pałacu
Wejście do Parku Pałacowego powinno być otwarte, choć bywały sytuacje, że nie. Wystarczy wtedy wrócić do początku płotu, zjechać na dół i podążać wzdłuż aż dojedziesz do ulicy, skręć w lewo i zaraz będziesz na miejscu.
Trasa bardzo przyjemna w przeważającej części pośród zieleni. Im dalej będziesz jechał, tym dzikszy krajobraz zobaczysz. Większa część trasy przebiega przez utwardzoną nawierzchnię, później pojawią się nierówności, a droga przejdzie na bardziej "leśną". Na trasie znajdziesz wiele miejsc gdzie możesz się zatrzymać, zarówno w celu odpoczynku, uzupełnienia płynów, posłuchania śpiewu ptaków, a także z atrakcjami dla najmłodszych.
Trasa jest wycinkiem wśród drogi wiodącej wzdłuż wału wiślanego. Możesz spokojnie udać się dalej do Rajszewa, a w drugą stronę, dojechać aż do ZOO.

Trasa bierze udział w akcji Jack Wolfskin #podzielsięszlakiem


Przejedź wyznaczoną trasę i odbierz nagrodę - Wilczą Paczkę (ilość nagród jest ograniczona), w skład której wchodzą gadżety z limitowanej serii:

• Kubek Jack Wolfskin w stylu retro

• Zestaw ręcznie robionych pinów outdoorowych

Spiesz się, liczba paczek jest ograniczona!

Aby zaliczyć trasę, nagraj ją w aplikacji Traseo lub zrób zdjęcia w wyznaczonych punktach kontrolnych i udostępnij trasę lub zdjęcia z tej trasy na FB i IG oznaczając Profile Jack Wolfskin Poland
https://www.instagram.com/jackwolfskin_pl
https://www.facebook.com/jackwolfskinpoland
i podpisując je hasztagiem #podzielsięszlakiem lub przesyłając na adres mailowy: kontakt@traseo.pl.

Wilczą Paczkę możesz odebrać w dowolnym sklepie Jack Wolfskin
https://sklep.jack-wolfskin.pl/storelocator
Trasę poleca
Jack Wolfskin Warszawa

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Kampinoski Park Narodowy
Kampinoski Park Narodowy - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Kampinoskiego Parku Narodowego obejmuje cały obszar Parku (wraz z enklawami) oraz tereny przyległe. Zasięg mapy od północy ogranicza dolina Wisły, od zachodu Bzura, a od wschodu aglomeracja warszawska. Zasięg mapy wyznaczają: Nowy Dwór...

Mapa Północno-wschodnie okolice Warszawy
Północno-wschodnie okolice Warszawy - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Warszawy i okolic ograniczona jest przez:: Wyszków na północy, Nowy Dwór Mazowiecki na zachodzie, Warszawę na południu, Korytnicę na wschodzie. Mapa obejmuje fragment Kampinoskiego Parku Narodowego i prawie całe Jezioro Zegrzyńskie. Jest to...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.