Jack Wolfskin #podzielsięszlakiem - Katowice trasa łatwa

Dodano 19 kwietnia 2022 przez aplikację iPhone
Jack Wolfskin #podzielsięszlakiem - Katowice trasa łatwa
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

244443
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower szosowy
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 6.0
 • Dystans: 11,5 km
 • Czas trwania: 1 h 7 min
 • Średnia prędkość: 10,23 km/h
 • Przewyższenie: 57,14 m
 • Suma podejść: 309,32 m
 • Suma zejść: 322,62 m
 • Data: 14 kwietnia 2022
 • Lokalizacja: Katowice
1387678
Spodek Katowice
Spodek w swojej pełnej okazałości powstał na mapie Katowic w 1971 roku. Odbyły się tam koncerty takich zespołów jak Metallica, Deep Purple czy Genesis. Od 2014 roku rozgrywają się tam finały największej esportowej imprezy na świecie - Intel Extreme Masters.
1387680
Galeria Szyb Wilson
Galeria sztuki współczesnej ma na celu promowanie młodych i niezależnych twórców. Jest to największa tego typu placówka prywatna w Polsce- 2500 m² powierzchni wystawienniczej. Kto jeszcze nie był, zachęcamy do odwiedzin :) Można zobaczyć naprawdę piękne i oryginalne dzieła.
1387682
Zabytkowe osiedle górnicze Nikiszowiec, Cafe Byfyj
Zabytkowe serce Katowic! Piękne górnicze osiedle powstawało w latach 1908-1919 a w 2011 roku zostało uznane za pomnik historii. Zachęcam do spaceru po czerwonych uliczkach i lokalnych podwórkach. Nie można przejść obojętnie obok pięknej kawiarni w samym centrum osiedla przy placu Wyzwolenia. Cafe Byfyj zachęca kolorową witryną ze swymi pysznymi wypiekami i ciastami. To idealne miejsce aby przysiąść na chwilę w słońcu i rozkoszować się smakołykami z lokalu.
1387684
3 Stawy przystań kajakarska
Z tego punktu roztacza się widok na jeden z trzech stawów w dolinie, Staw Kajakowy. W sezonie letnim działa tu mała kawiarenka, gdzie polecam zamówić frytki i coś zimnego do picia ;) Płatność tylko gotówką.
1389278
Nikiszowiec-zabytkowe-osiedle-w-Katowicach.-Poznaj-jego-historie-i-sprawdz-co-mozna-tu-zobaczyc_arti
1389279
Droga szybkiego ruchu
Ostrożnie, większy ruch
Krótka trasa podążająca do jednej z zabytkowych dzielnic Katowic, w samo serce Nikiszowca. Pomimo przebiegu centrum miasta nie jesteśmy praktycznie w ogóle narażeni na styczność z dużym ruchem. Kto jeszcze nie miał okazji zwiedzić pięknego górniczego osiedla na Nikiszowcu to jest właśnie ten moment! Trasę można zakończyć piknikiem w Dolinie Trzech Stawów.

Trasa bierze udział w akcji Jack Wolfskin #podzielsięszlakiem


Przejedź wyznaczoną trasę i odbierz nagrodę - Wilczą Paczkę (ilość nagród jest ograniczona), w skład której wchodzą gadżety z limitowanej serii:

• Kubek Jack Wolfskin w stylu retro

• Zestaw ręcznie robionych pinów outdoorowych

Spiesz się, liczba paczek jest ograniczona!

Aby zaliczyć trasę, nagraj ją w aplikacji Traseo lub zrób zdjęcia w wyznaczonych punktach kontrolnych i udostępnij trasę lub zdjęcia z tej trasy na FB i IG oznaczając Profile Jack Wolfskin Poland
https://www.instagram.com/jackwolfskin_pl
https://www.facebook.com/jackwolfskinpoland
i podpisując je hasztagiem #podzielsięszlakiem lub przesyłając na adres mailowy: kontakt@traseo.pl.

Wilczą Paczkę możesz odebrać w dowolnym sklepie Jack Wolfskin
https://sklep.jack-wolfskin.pl/storelocator
Trasę poleca
Jack Wolfskin Katowice

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Jura Krakowsko-Częstochowska
Jura Krakowsko-Częstochowska - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Jura Krakowsko-Częstochowska to wyjątkowy i niepowtarzalny region w naszym kraju. Może poszczycić się ogromną liczbą różnorodnych skał i ostańców, oplecionych siecią dróg wspinaczkowych. Jej podziemny świat tworzą tysiące jaskiń oraz grot....

Mapa Rowerowy Szlak Orlich Gniazd
Rowerowy Szlak Orlich Gniazd - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Szlak Orlich Gniazd to „rowerowy klasyk”. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych szlaków rowerowych w kraju, cieszącym się ugruntowaną renomą i dużą popularnością zarówno wśród rowerzystów o sportowym zacięciu, jak i miłośników turystyki...

Mapa Małopolska na rowerze
Małopolska na rowerze - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa przedstawia sieć zrealizowanych do tej pory (VII 2020) tras rowerowych: - z projektu VeloMałopolska; - Szlak wokół Tatr (część polska); - inne szlaki rowerowe (lokalne terenowe, szlak Orlich Gniazd, Green Velo, Szlak karpacki).  ...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.