III Majówka Krasnobrodzka /Etap II: Przez Górecko i Józefów

Dodano 8 kwietnia 2012 przez rysowanie
III Majówka Krasnobrodzka /Etap II: Przez Górecko i Józefów
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

8060
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

218755
Kosciół św. Stanisława
z 1768r.
218756
Wnętrze świątyni
218757
Kapliczka "Na Wodzie"
218758
Nad Szumem
218759
Karczma "Nad Szumem"
218760
Dębowa Aleja
218761
Centrum Józefowa
po rewitalce
218762
Kościół pw. Niepokalanego Poczęcia NMP
neobarokowy z lat 1883-1886
218763
Stok narciarski "Szopowe"
w wiosennej szacie
218764
Panorama Krasnobrodu z baszty widokowej
218765
Opróżniony zalew
Sródleśne położenie przy mało uczęszczanej drodze. Do tego zabytki sakralne z prowadzącą do Kaplicy na Wodzie alejką flankowaną rozłożystymi dębami. Natomiast dla potrzeb ciała sporych rozmiarów drewniana "Karczma nad szumem" pięknie wkomponowana w leśne otoczenie. Oto atrakcje Górecka Kościelnego. To jedno z bardziej klimatycznych miejsc na Roztoczu. Trasa raczej płaska z wyjątkiem końcowego odcinka od Szopowego do Krasnobrodu z częstymi zjazdami i podjazdami.Na zjazdach przeszkodą w beztroskim biciu rekordów szybkości była dziurawa nawierzcnia dróg. Szczególnie na odcinku z Wólki Husińskiej do Krasnobrodu.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Roztocze
Roztocze - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Roztocza prezentuje uroki wschodniego zakątka Polski. Roztocze jest terenem wyżynnym, o silnym zalesieniu, poprzecinanym malowniczymi rzekami. Na obszarze tym położony jest Roztoczański Park Krajobrazowy oraz wiele miast o wysokiej...

Mapa Rowerem po Roztoczu
Rowerem po Roztoczu - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

"Rowerem po Roztoczu" to mapa jednego z najbardziej zielonych obszarów Polski - Roztocze, bo o nim mowa, to kraina geograficzna łącząca Wyżynę Lubelską z Podolem. To właśnie tutaj utworzono Roztoczański Park Narodowy, aby chronić cenne dziedzictwo...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.