Hoi An

Dodano 26 stycznia 2013 przez rysowanie
  • Opis
  • Mapa

Kod trasy

16847
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

"Kupiliśmy bilety na stare miasto po 120 000vnd - można z nimi zwiedzić wybrane pięć zabytków starego miasta.

Są to przede wszystkim miejsca zgromadzeń kupców i świątynie oraz kilka domów-skansenów. Niestety, aby móc pisać dokładnie o poszczególnych zabytkach, a nie kopiować przewodnika, trzeba by znać przynajmniej dobrze chińskie pismo, ornamentykę, religię i symbolikę. Niestety, my tej wiedzy nie posiadamy." wloczykijje.blogspot.com
brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.