Harrachov - trasa czerwona

Dodano 9 stycznia 2014 przez rysowanie
  • Opis
  • Mapa

Kod trasy

33937
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

Harrachov zapewnia sztuczne dośnieżanie i ratrakowanie stoków. Ośrodek oferuje trasy zjazdowe o wszystkich stopniach trudności, od niebieskiej do czarnej. Na narciarzy czekają trzy kolejki linowe i jeden wyciąg, a łączna długość tras to 7 km. Karnety sprzedawane tutaj zachowują swoją ważność również w ośrodkach narciarskich Amalka i Zakouti. Pomimo niezbyt dużej ilości tras, Harrachov jest jednym z najpopularniejszych ośrodków narciarskich w całych Czechach.

Jest to także wspaniały ośrodek dla narciarzy biegowych, którzy znajdą tu ponad 100 km tras biegowych.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Góry Izerskie
Góry Izerskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna "Góry Izerskie" przedstawia duży obszar polskiej i czeskiej części tych gór. Granicę mapy na zachodzie wyznacza czeski Liberec, na północy Gryfów Śląski, a na wschodzie fragment Parku Krajobrazowego Doliny Bobru. Na mapie znajdują...

Mapa Karkonosze
Karkonosze - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Karkonoszy przedstawia najwyższe pasmo górskie Sudetów. Mapę zamykają czeskie Rokytnice nad Jizerou na zachodzie oraz Velka Upa na południu, Kowary na wschodzie i Jelenia Góra na północy.

Mapa Górne Łużyce
Górne Łużyce - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Aktualizowana w terenie turystyczna mapa Górnych Łużyc obejmująca styk granic Polski, Czech i Niemiec - będący częścią historycznych Górnych Łużyc. Mapa zawiera aktualne przebiegi szlaków rowerowych oraz pieszych.

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Polecane miejsca noclegowe
Rowerem po Roztoczu
Aplikacja Traseo
Moja mapa 0