Grobowiec Tu Duc'a

Dodano 26 stycznia 2013 przez rysowanie
Grobowiec Tu Duc'a
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

16850
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

97601
DSCF0495
DSCF0495
"Musząc więc dobrze spożytkować kolejny nie do końca chciany dzień w Hue, ponownie wypożyczyliśmy rowery. Tym razem wyruszyliśmy w stronę cesarskich  grobowców. Tak naprawdę, mimo że jest ich tam całe zagłębie, byliśmy tylko w jednym, ale za to w jednym z najlepszych.

Swoją drogą to nie szkodowali sobie panowie na swoje pałace i grobowce...

Ten, w którym byliśmy, był grobowcem cesarza Tu Duc'a. Cały kompleks grobowcowy powstał już za życia cesarza, by  mógł on się nim cieszyć już za życia, jako miejscem odpoczynku i rozrywki. Wstęp do kompleksu kosztuje 80.000 vnd, a samo zwiedzanie bez zbędnego pośpiechu zajmuje około 2 godzin.

Na terenie kompleksu znajduje się pawilon położony nad jeziorem, przeznaczony do pisania poezji.  Sprawia on wrażenie miejsca cichego i spokojnego, pełnego kontemplacji." wloczykijje.blogspot.com
brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.

Beta