GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE - rajd #1, Inowrocław, woj. kujawsko-pomorskie

Dodano 14 października 2021 przez plik GPX
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

231426
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower szosowy
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 3.0
 • Dystans: 119 km
 • Przewyższenie: 35,87 m
 • Suma podejść: 332,54 m
 • Suma zejść: 332,21 m
 • Lokalizacja: Inowrocław
1307675
obraz-JPEG-225×225-pikseli
1307779
thumb_pl_Bez_nazwy_1
1307780
5f51f62ebd94f_o_medium
Na kujawsko-pomorski etap V edycji „GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE – Rowerem przez Polskę” zapraszamy do Inowrocławia, czyli tętniącej solą stolicy Kujaw Zachodnich!
Szczegóły dotyczące wydarzenia będą pojawiać się sukcesywnie na naszych stronach i na kanałach społecznościowych. O wszystkim będziemy informować za pośrednictwem profilu na FB, poprzez klub na Stravie czy przez Instagrama – aby być na bieżąco wystarczy dołączyć, polubić, a przynajmniej obserwować (linki do podstron z opisem wydarzenia znajdują się na dole tego tekstu).


!! WAŻNE !!
Aby się zapisać, najpierw należy założyć sobie tutaj konto. Na każdy z wybranych rajdów należy zarejestrować się osobno. Po wybraniu rajdu w zakładce LISTA KONKURENCJI proszę wybrać 1 z 5 opcji:
= Trasa Podróżnicza (150-200 km)
= Trasa Sportowa (100-130 km)
=== Frajdowcy Szybkościowcy (średnie tempo ok. 35 km/h)
=== Zapaleni Frajdowcy (średnie tempo ok. 30 km/h)
=== Frajdowcy Rekreacyjni (średnie tempo ok. 25 km/h)
= Trasa Rekreacyjna (70-90 km)

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Województwo Łódzkie
Województwo Łódzkie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa łódzkiego, na której zaznaczono miejscowości, drogi, tereny leśne, parki krajobrazowe, zabytki, kościoły, zabytki, ośrodki aktywności konnej i wodnej oraz główne szlaki rowerowe. Kolorem żółtym wyróżniono miejsca i miejscowości...

Mapa Pojezierze Powidzkie
Pojezierze Powidzkie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa "Pojezierze Powidzkie" obejmuje powiat słupecki i okolice, wraz z Powidzkim i Nadwarciańskim Parkiem Krajobrazowym oraz przepięknym opactwem cysterskim w Lądzie. Zaznaczono na niej informacje przydatne turyście, oraz podano przebiegi szlaków...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.