category-icon

Gra miejska po Węglińcu

1.6 km
0 m
Węgliniec

CHARAKTERYSTYKA TRASY

2019-03-11
Węgliniec
category-icon
1.6 km
0 m
0 m
Łatwy
3.4/6
Stoi w Węglińcu lokomotywa, ciężka, ogromna zielona chyba.... tym hasłem rozpoczynamy zwiedzanie Węglińca w formie gry terenowej. Zapraszam na grę terenową polegającą na odnalezieniu kodów QR umieszczonych na trasie, oznaczonej kolorem czerwonym na mapie, oraz odgadnięciu hasła z liter odczytanych na wyświetlaczu smartfona. Gra rozpoczyna się na dziedzińcu Szkoły Podstawowej w Węglińcu, kończy przed Muzeum Kresów Wschodnich. Do pokonania trasy, odgadnięcia hasła, rozszyfrowania kodu i odnalezienia złotego pociągu zapraszam całe rodziny ceniące dobrą zabawę i aktywnie spędzające czas. Gra terenowa oparta jest na zasadach spotykanych w escaperoom'ach jednak odbywa się na świeżym powietrzu. Autor i koordynator gry Paweł Lubarski tel. 729 010 010 W celu przygotowania trasy proszę o wcześniejsze zgłoszenia chęci udziału w zabawie.

Komentarze

NA TEJ TRASIE PRZYDA CI SIĘ MAPA Z NASZEJ APLIKACJI

Górne Łużyce
MAPA TURYSTYCZNA W APLIKACJI TRASEO
Górne Łużyce

Aktualizowana w terenie turystyczna mapa Górnych Łużyc obejmująca styk granic Polski, Czech i Niemiec - będący częścią historycznych Górnych Łużyc. Mapa zawiera aktualne przebiegi szlaków rowerowych oraz pieszych.

Bory Dolnośląskie
MAPA TURYSTYCZNA W APLIKACJI TRASEO
Bory Dolnośląskie

Mapa Borów Dolnośląskich swoim zasięgiem obejmuje obszar samych Borów, Dolne Łużyce (także z częścią niemiecką) oraz Przemkowski Park Krajobrazowy i Park Krajobrazowy Łuku Mużakowa. Wschodnią granicę mapy wyznaczają Głogów i Chojnów.

Województwo Dolnośląskie - mapa atrakcji turystycznych
MAPA TURYSTYCZNA W APLIKACJI TRASEO
Województwo Dolnośląskie - mapa atrakcji turystycznych

Wybrać około 100 atrakcji z tego regionu to niezwykle trudne zadanie. Miejsc szczególnych, wartych odwiedzenia jest tutaj znacznie więcej. Subiektywnego wyboru dokonał – opierając się na doświadczeniu jako pilota wycieczek, przewodnika turystycznego i górskiego – Waldemar Brygier (naszesudety.pl). Wśród polecanych atrakcji: zamki, pałace, muzea, skanseny, kopalnie, twierdze, osobliwości przyrody, uzdrowiska i wiele innych. Zapraszamy do lektury! Mapę offline można zakupić w aplikacji Traseo na urządzenia mobilne. Rok wydania 2019