Góry Wałbrzyskie - wiosenny rajd pieszy

Dodano 18 marca 2019 przez rysowanie
Góry Wałbrzyskie - wiosenny rajd pieszy
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

142428
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Piesza wycieczka
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 3.6
 • Dystans: 13,1 km
 • Przewyższenie: 387,12 m
 • Suma podejść: 635,85 m
 • Suma zejść: 564,93 m
 • Data: 23 marca 2019
 • Lokalizacja: Jedlina-Zdrój
806133
Teren Active przy ul. Kłodzkiej
Teren Active przy ul. Kłodzkiej to miejsce aktywnego wypoczynku. Znajdziemy tu skatepark, pumptruck, boiska do gry w piłkę nożną, bieżnię, boiska do gry w petanque, ścieżkę pieszo-rowerową, plac zabaw, duży parking, wygodne leżaki przy zalewie z widokiem na Góry Wałbrzyskie.
806134
Wieża widokowa na Borowej
Góra Borowa - 853 m n.p.m. to najwyższy szczyt Gór Wałbrzyskich. Znajduje się tu 16-metrowa wieża widokowa z której zobaczymy panoramę Wałbrzycha, Jedliny-Zdroju.
806135
Meta
Kamieniołom przy ul. Wałbrzyskiej z miejscem na ognisko i placem zabaw dla dzieci
806136
Punkt widokowy
806142
Punkt widokowy na Jałowcu
Z Jałowca rozpościera się piękny widok na Jedlinę-Zdrój.
806143
Kościół przy ul. Kłodzkiej
Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – rzymskokatolicki kościół filialny należący do parafii Trójcy Świętej w Jedlinie-Zdroju. Znajduje się w dzielnicy Kamieńsk.
806151
Park Aktywności Czarodziejska Góra
Park linowy to miejsce wspaniałej zabawy dla całej rodziny, niezapomnianych wrażeń dostarczy zjazd na torze saneczkowym i wspinaczka na wieżę z trzema poziomami trudności.
Trasa rozpoczyna się z terenu Active przy ul. Kłodzkiej w Jedlinie-Zdroju. Następnie kierujemy się w stronę dzielnicy Glinica by dotrzeć do szlaku prowadzącego na punkt widokowy z Góry Jałowiec. Szczytami Gór Wałbrzyskich zmierzamy w stronę najwyższego szczytu, którym jest Góra Borowa (863 m n.p.m.) wraz z 16 metrową wieżą widokową z przepiękną panoramą. Ze szczytu zmierzamy w stronę Przełęczy Koziej by na rozwidleniu dróg skierować się w stronę ulicy Pokrzywianka. Z dzielnicy Kamieńsk, skręcamy przy Kościele (ul. Kłodzka) na polną ścieżkę prowadzącą do dzielnicy Glinica. Następnie przed terenem Active wchodzimy w las do punktu widokowego i w górę w stronę Kamieniołomu obok Parku Aktywności Czarodziejska Góra.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

Mapa Województwo Dolnośląskie - mapa atrakcji turystycznych
Województwo Dolnośląskie - mapa atrakcji turystycznych - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Wybrać około 100 atrakcji z tego regionu to niezwykle trudne zadanie. Miejsc szczególnych, wartych odwiedzenia jest tutaj znacznie więcej. Subiektywnego wyboru dokonał – opierając się na doświadczeniu jako pilota wycieczek, przewodnika...

Mapa Góry Sowie
Góry Sowie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Gór Sowich Wydawnictwa Galileos z aktualnym przebiegiem szlaków turystycznych, zarówno pieszych jak i rowerowych. Wraz z czasem przejść. Zasięg mapy na północy wyznacza Świdnica, na wschodzie Bielawa, na południu Srebrna Góra i Nowa Ruda, na...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.