Flow Matusa 1.0 MTB Kraków - Lasek Wolski i Sikornik

Dodano 22 listopada 2020 przez plik GPX
Flow Matusa 1.0   MTB Kraków - Lasek Wolski i Sikornik
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

194491
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 3.1
 • Dystans: 21,3 km
 • Przewyższenie: 154,33 m
 • Suma podejść: 704,84 m
 • Suma zejść: 707,9 m
 • Data: 14 listopada 2020
 • Lokalizacja: Kraków
1103089
01 20201121_135608
1103090
02 20201121_135949
1103091
03 20201118_132036
1103092
05 IMG_5968
Trasa flow - starałem się pokonywać wzniesienia podjeżdżając szlakami o najmniejszym nachyleniu, dzięki temu trasę można dosłownie przelecieć. Tam gdzie się da, unikam asfaltu, głównie ścieżki, szutry a na zajazdach single tracki.Pętlę przy Rezerwacie Panieńskie Skały, sugeruję odpuścić w weekendy (ścieżka wąska, wiodąca nad stromym brzegiem).
Jeśli nie czujesz się mocny na zjazdach "single track", polecam odpuścić PETARDĘ czyli zjazd od chodnika Malczewskiego w kierunku ul.Księcia Józefa.
Generalnie ta trasa to przekrój tego co oferuje SIkornik i Lasek Wolski oraz doskonała baza do tworzenia dalszych, własnych tras.

Zalecam rower MTB z oponą MTB (klocki itp), szczególnie gdy jest mokro. Odcinki po południowej stronie od ul. Księcia Józefa są trudne - to samo Rezerwat Skał Panieńskich. Pozostała cześć trasy bardzo łatwa.

Start i meta na moście Zwierzynieckim, gdzie łatwo dojechać wzdłuż Wisły z centrum Krakowa.

Pozdrawiam MATUS.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Małopolska na rowerze
Małopolska na rowerze - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa przedstawia sieć zrealizowanych do tej pory (VII 2020) tras rowerowych: - z projektu VeloMałopolska; - Szlak wokół Tatr (część polska); - inne szlaki rowerowe (lokalne terenowe, szlak Orlich Gniazd, Green Velo, Szlak karpacki).  ...

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

Mapa Rowerowy Szlak Orlich Gniazd
Rowerowy Szlak Orlich Gniazd - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Szlak Orlich Gniazd to „rowerowy klasyk”. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych szlaków rowerowych w kraju, cieszącym się ugruntowaną renomą i dużą popularnością zarówno wśród rowerzystów o sportowym zacięciu, jak i miłośników turystyki...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.