FI-ES-ŁO-LI

Dodano 20 lutego 2011 przez rysowanie
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

1974
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

2959
Wyspa Estońska
Wyspa. Zabytkowe wiatraki i my na rowerach.
Witam. Czworo studentów z Warszawy wybrała się w sierpniu na wyprawę rowerową. Dolecielismy samolotem do Tampere. Z tamtą przez 2 tygodnie jechaliśmy roweremi objuczeni sakwami aż do Wilna. Trasa urozmajicona, piękna. Wyspy estońskie robia niesamowite wrażenie. Zwiedziliśmy także cztery stolice. Helsinki, Talin, Ryga, Wilno. Piękne krajobrazy, sporo jezior, dzika przyroda, noclegi w namiotach, dobra ekipa. Każdemu polecam ten region na rower, ludzie życzliwi, bezpiecznie, dobre warunki do turystyki rowerowej.
Wasza ocena: 1.0 (3 głosy)

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
pawello777
3 kwietnia 2011 pawello777 napisał:
O kurczę, jestem pod wrażeniem :) A pamiętasz może ile mniej więcej kosztowała was ta wyprawa?
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.