ekajaki.pl - Łupawa : J.Obrowo-Łupawa : spływ weekendowy

Dodano 7 marca 2014 przez Garmin
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

35974
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Kajak
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 2.0
 • Dystans: 34,9 km
 • Przewyższenie: 6,73 m
 • Suma podejść: 78,38 m
 • Suma zejść: 82,23 m
 • Data: 7 marca 2014
 • Lokalizacja: Polska, pomorskie, Jasień
220893
Meta spływu : Łupawa
220894
Start spływu : Jezioro Obrowo
Rzec by można było “Dla każdego coś miłego”. Ten dwudniowy odcinek łączy w sobie dwa różnorodne fragmenty - spokojny z szybkim. Jeśli macie przyjaciół, którzy lubią skrajnie różne formy kajakarstwa to coś dla nich. Pierwszy dzień - w drodze do Łupawy - pozwoli Wam chłonąć piękno otaczającego krajobrazu, podglądać ptaki, które licznie występują nad pokonywanym przez Was jeziorem. To Wy będziecie wybierać tempo spływu, bo to od Was i Waszego wiosłowania będzie zależało jak szybko znajdziecie się na końcu tego odcinka. Z powodzeniem możecie odpoczywać w słońcu na jeziorze i odpoczywać podziwiając piękno przyrody kaszubskiej i jeziora rynnowego, jakim jest pokonywane przez Was Łupawsko.
Dopiero ostatnie 2 km. to zapowiedź pływania po rzekach i wstęp do kolejnego dnia. Drugi dzień daje Wam początkowo możliwość przyzwyczajenia się do pływania po rzekach. Zaczyna się spokojnie i niewinnie, ale to tylko początek… To co zapamiętacie to szybki nurt, slalom między zwalonymi drzewami, niesamowite długie i mocne bystrza, które niejednokrotnie tworzą fale załamujące się na Twoim kajaku. Będzie Wam brakowało tchu w odpowiedzi na emocje, których dostarczy Wam Łupawa a do twarzy przyklei się uśmiech - choć sprawę z tego zdacie sobie dopiero po dotarciu do Łupawy. Od Was zależy, czy się na to piszecie.

Więcej informacji oraz spływów znajdziesz na : www.ekajaki.pl - spłyń z nami !
Trasę poleca
ekajaki.pl - spływy kajakowe

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

Mapa Kaszuby dla aktywnych
Kaszuby dla aktywnych - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa obejmuje Kaszubski, Wdzydzki i Zaborski Park Krajobrazowy oraz Park Narodowy Bory Tucholskie. Najważniejsze miejscowości które znalazły się namapie to: Kartuzy, Ostrzyce, Szymbark, Bytów, Kościerzyna, Brusy, Swornegacie, Charzykowy, Chojnice i...

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.