category-icon

Dziecięca Majowa Masa Krytyczna z PLAZA Rzeszów

12 km
10 m
Rzeszów

CHARAKTERYSTYKA TRASY

2021-05-29
Rzeszów
category-icon
12 km
10 m
10 m
Łatwy
2.7/6
W tym miesiącu jedziemy pod hasłem „Dziecięca Majowa Masa Krytyczna z PLAZĄ Rzeszów”. Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka organizujemy przejazd z myślą o najmłodszych cyklistach. Specjalnie dla nich, na koniec przejazdu, który kończymy na dachu Centrum Handlowego PLAZA, odbędzie się wiele konkursów i atrakcji dla najmłodszych i nie tylko.

Rynek - Słowackiego - Matejki - Moniuszki - Lisa Kuli - Jagiellońska - Langiewicza - Chmaja - Wincentego Pola - Dąbrowskiego - Powstańców Warszawy - Graniczna - Nowowiejska - Urocza - Strażacka - Robotnicza - Łukasiewicza - Krokusowa - Łukasiewicza - Sikorskiego - Rejtana - Plaza Rzeszów
Trasę poleca:Rowery.Rzeszow.pl
Rowery.Rzeszow.pl

Komentarze

NA TEJ TRASIE PRZYDA CI SIĘ MAPA Z NASZEJ APLIKACJI

Okolice Rzeszowa. Część południowa
MAPA TURYSTYCZNA W APLIKACJI TRASEO
Okolice Rzeszowa. Część południowa
Mapa Rzeszowa przedstawia środkową część województwa podkarpackiego na południe od miasta. Zasięg mapy wyznaczają: Rzeszów na północy, Ropczyce i Krosno na zachodzie, Brzozów na południu, Przeworsk na wschodzie. Obszar mapy obejmuje Pogórze Strzyżowskie, Pogórze Dynowskie oraz fragment Pogórza Przemyskiego. Są to wciąż mało znane i rzadko odwiedzane przez turystów regiony. Mapa doskonale nadaje się do wędrówek pieszych i wycieczek rowerowych, jak również dla osób zmotoryzowanych.
Okolice Rzeszowa. Część północna
MAPA TURYSTYCZNA W APLIKACJI TRASEO
Okolice Rzeszowa. Część północna
Mapa Rzeszowa i okolic przedstawia środkową część województwa podkarpackiego na północ od miasta, w tym okolice Mielca. Zasięg mapy wyznaczają: Szwagrów i Nowa Dęba na północy, Czermin na zachodzie, Dębica i Rzeszów na południu, Białobrzegi i Leżajsk na wschodzie. Obszar mapy obejmuje Łańcut i Leżajsk – atrakcyjne turystycznie miasta z dużym nagromadzeniem zabytków. Okolice Rzeszowa i Mielca to wciąż mało znany wśród turystów region. Mapa doskonale nadaje się do wycieczek rowerowych i pieszych, jak również dla osób zmotoryzowanych.