Dział

Dodano 22 lutego 2013 przez plik GPX
Dział
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

17257
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

99751
dział
99764
dział22
Krótka, łatwa i przyjemna wycieczka po pagórkach z wejściem na wzniesienie Dział (554 m n.p.m.) w okolicy Wilkowiska i Zawadki. Najbardziej udana w słoneczny dzień, gdyż z odsłoniętego grzbietu Działu rozciągają się piękne widoki. Wycieczkę trzeba zaplanować przy dużej ilości śniegu - górą śnieg jest mocno przewiany, w konsekwencji miejscami może wyglądać trawa.

Ponieważ teren jest otwarty, nie trzeba ściśle trzymać się dróg, które często są tak zasypane, że trudno jest je dostrzec. Spokojnie można poruszać się polami, bo przy dużej ilości śniegu nie ma ryzyka wyrządzenia szkód.
Trasę poleca
Beskid Wyspowy

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Beskid Makowski
Beskid Makowski - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Beskidu Makowskiego (zwanego także Średnim lub Myślenickim) swoim zasięgiem obejmuje także fragmenty Beskidów: Małego, Żywieckiego i Wyspowego. Najwyższym szczytem jest Mędralowa, pozostałe pasma osiągają wysokość do 700 – 800 m n.p.m. Beskid...

Mapa Beskid Wyspowy i Gorce
Beskid Wyspowy i Gorce - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna "Beskid Wyspowy i Gorce" swoim zasięgiem obejmuje Beskid Wyspowy, Pogórze Wiśnickie, wschodnią część Pogórza Wielickiego oraz całe Gorce wraz z Gorczańskim Parkiem Narodowym.

Mapa Beskid Sądecki i Pieniny
Beskid Sądecki i Pieniny - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Beskidu Sądeckiego obejmuje obszar zamknięty przez dolinę Dunajca na północnym zachodzie oraz Krynicę, Tylicz i Muszynkę na południowym wschodzie. Zawiera też obszar Małych Pienin, Pieninek, Gór Grzybowskich oraz część Pienin...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
kys30
24 sierpnia 2015 kys30 napisał:
:-)
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0