Duathlon Pruszcz Gdański - pętla rowerowa (2x)

Dodano 27 marca 2022 przez rysowanie
Duathlon Pruszcz Gdański - pętla rowerowa (2x)
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

242537
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower szosowy
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 2.6
 • Dystans: 9,7 km
 • Przewyższenie: 9,55 m
 • Suma podejść: 18,95 m
 • Suma zejść: 20,92 m
 • Data: 3 kwietnia 2022
 • Lokalizacja: Pruszcz Gdański
1370520
Duathlon Pruszcz Gdański
Szczegóły na domety.pl
1370523
Duathlon Pruszcz Gdański
Szczegóły na domety.pl
Na początek 5 km biegu – do pokonania dwie pętle o długości ok 2.5 km – trasa płaska prowadząca ulicami Pruszcza Gdańskiego.

Po pokonaniu pierwszej części biegowej kolejny etap – około 20 km jazdy na rowerze – ulicami Pruszcza: Dworcową, Podmiejską, Przemysłową, NSZZ Solidarność do ronda w ciągu drogi nr 226 – Nawierzchnia asfaltowa, trasa płaska z jednym podjazdem/zjazdem na ulicy NSZZ Solidarność. Po pierwszej pętli, przejeżdżamy przez rondo Podmiejska/Dworcowa i powtarzamy pętlę. Dopiero za drugim razem zjeżdżamy z ronda w stronę Stadionu CKiS do Strefy Zmian.

Rywalizację kończy bieg na 2.5 km – to będzie jedna pętla wzdłuż rzeki Raduni. W pobliżu Stadionu Sportowego przy Chopina 34. Tam znajdą się Start i Meta zawodów.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

Mapa Mierzeja Wiślana i Żuławy Wiślane
Mierzeja Wiślana i Żuławy Wiślane - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Wydawnictwa Compass "Mierzeja Wiślana i Żuławy Wiślane" poza wymienionymi w tytule Mierzeją i Żuławami Wiślanymi obejmuje swoim zasięgiem także, Wysoczyznę Elbląską oraz część Pojezierza Kaszubskiego, Wybrzeże Staropruskie, Pojezierze...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.