Drewniane Mazowsze - trasa rowerowa nr 19

Dodano 14 listopada 2019 przez plik GPX
Drewniane Mazowsze - trasa rowerowa nr 19
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

162267
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

916908
Brwinów
Kaplica drewniana
916909
Żuków
Zespół sakralny - drewniany kościół i dzwonnica
916910
Izdebno Kościelne
Zespół sakralny - kościół drewniany i dzwonnica
Krótka wycieczka w trakcie której można zobaczyć przykłady drewnianej architektury sakralnej - zespoły sakralne w Żukowie i Izdebnie Kościelnym oraz kaplicę w Brwinowie. Szlak prowadzi mało uczęszczanymi drogami asfaltowymi, przez pewien czas wiedzie równolegle do autostrady Wolności A2. Jedynie problematyczny może być wyjazd z Brwinowa, choć trasę starano się poprowadzić jak najmniej ruchliwymi ulicami.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Kampinoski Park Narodowy
Kampinoski Park Narodowy - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Kampinoskiego Parku Narodowego obejmuje cały obszar Parku (wraz z enklawami) oraz tereny przyległe. Zasięg mapy od północy ogranicza dolina Wisły, od zachodu Bzura, a od wschodu aglomeracja warszawska. Zasięg mapy wyznaczają: Nowy Dwór...

Mapa Województwo Łódzkie
Województwo Łódzkie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa łódzkiego, na której zaznaczono miejscowości, drogi, tereny leśne, parki krajobrazowe, zabytki, kościoły, zabytki, ośrodki aktywności konnej i wodnej oraz główne szlaki rowerowe. Kolorem żółtym wyróżniono miejsca i miejscowości...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.

Beta