category-icon

Co kryje się w kniei, w Zabrzegu?

34 km
2 h 28 min
235 m
Czechowice-Dziedzice

CHARAKTERYSTYKA TRASY

2016-06-13
Czechowice-Dziedzice
category-icon
34 km
235 m
245 m
Łatwy
2 h 28 min
4.7/6
Dzisiejsza wycieczka przebiega po pobliskich wioskach Czechowic-Dz., a celem jest Koło Łowieckie "Knieja" w Zabrzegu. Na terenie ośrodka znajduje się zaplecze gastronomiczne, atrakcje dla dzieci i coś dla "dużych dzieci" - strzelnica ;). Trasa jest łatwa, przebiega po płaskim terenie, w większości asfaltowymi nawierzchniami o małym natężeniu ruchu. Idealnie nadaje się na rodzinne wycieczki dla małych i dużych miłośników dwóch kółek. Ruszamy z Czechowic-Dz. i jedziemy przez Ligotę, Bronów, do Zabrzega. Po osiągnięciu celu udajemy się na dziką plażę jez. Goczałkowickiego i dalej na Zaporę Goczałkowicką. Na koronie zapory dopadła mnie burza, na szczęście przeszła bokiem i dalej mogłem kontynuować podróż. Wracając odwiedziłem jeszcze Leśniczówkę w Goczałkowicach-Zdroju, gdzie znajduje się ośrodek jeździecki.

Komentarze

NA TEJ TRASIE PRZYDA CI SIĘ MAPA Z NASZEJ APLIKACJI

Tychy, Pszczyna i okolice
MAPA TURYSTYCZNA W APLIKACJI TRASEO
Tychy, Pszczyna i okolice

Mapa Pszczyny, Tych i okolic ograniczony jest przez Oświęcim na wschodzie i Żory na zachodzie, południowa część mapy to Jezioro Goczałkowickie. Na mapie zaznaczono informacje przydatne turyście i podano przebiegi szlaków pieszych i rowerowych. Wyróżniono miejscowości godne zwiedzania i miejsca szczególnie interesujące aktywnych.

Ziemia Oświęcimska. Dolina Karpia
MAPA TURYSTYCZNA W APLIKACJI TRASEO
Ziemia Oświęcimska. Dolina Karpia

Mapa obejmuje tereny od Pszczyny na zachodzie po Alwernię i Wadowice na wschodzie oraz od Chrzanowa na północy po Andrychów i Bielsko-Białą na południu.

Wydanie 1, 2017

Beskid Śląski, Żywiecki i Mały
MAPA TURYSTYCZNA W APLIKACJI TRASEO
Beskid Śląski, Żywiecki i Mały

Mapa turystyczna Beskidu Śląskiego, Żywieckiego i Małego - zostały zaznaczone na niej najpotrzebniejsze dla turystów informacje: przebiegi szlaków i atrakcje turystyczne. Z mapy można korzystać będąc offline, po zakupie wybiera się ją jako jeden z podkładów mapowych, widać pozycję użytkownika na mapie. To świetna alternatywa dla map drukowanych. Rok wydania: 2018

Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
MAPA TURYSTYCZNA W APLIKACJI TRASEO
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe Miejsca Obsługi Podróżnych, wybrane stacje benzynowe, parkingi i promy wodne, porty lotnicze, obszary leśne, parki narodowe, uzdrowiska, większe ośrodki narciarskie, obiekty na Liście UNESCO. Legenda w językach: polskim, angielskim, czeskim i słowackim.
Mapa dodatkowo zawiera:
- schemat dróg płatnych na Słowacji i w Czechach;
- wykaz węzłów na autostradach i drogach ekspresowych na Słowacji;
- plany Pragi i Bratysławy;
- schemat metra w Pradze;
- informacje praktyczne dla podróżujących samochodem po Słowacji i Czechach (m.in.: wybrane przepisy drogowe, wymagane dokumenty, obowiązkowe wyposażenie samochodu, rodzaje winiet).
Mapę offline można zakupić w aplikacji Traseo na urządzenia mobilne. Rok wydania 2020