Ciekawa przeachadzka po Wrocławiu :)

Dodano 2 kwietnia 2020 przez rysowanie
Ciekawa przeachadzka po Wrocławiu :)
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

168694
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Piesza wycieczka
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 3.2
 • Dystans: 2,4 km
 • Przewyższenie: 5,1 m
 • Suma podejść: 2,01 m
 • Suma zejść: 5,12 m
 • Data: 2 maja 2020
 • Lokalizacja: Wrocław
959655
Rynek
Rynek wrocławski - wizytówka miasta :)
959656
Muzeum sztuki mieszczańskiej
Muzeum mieści się w Starym Ratuszu. Usytuowana w centrum miasta budowla, jest jednym z najwybitniejszych zabytków późnogotyckiej architektury świeckiej w Europie.
959657
Plac solny
Plac Solny to pozostałość dawnego średniowiecznego placu targowego we Wrocławiu, przylegającego narożnikowo do Rynku.
959658
Papugarnia wrocław
W tym wyjątkowym miejscu, papugi latają swobodnie nad Twoją głową. Kiedy tylko mają ochotę przylatują do Ciebie po ziarenko lub dla zabawy.
959659
Jaś i Małgosia domy
Jaś i Małgosia – dwie średniowieczne kamieniczki przy północno-zachodnim narożniku wrocławskiego rynku, połączone ze sobą arkadą
959660
Stare Jatki
Jatki to jeden z piękniejszych i często odwiedzanych przez turystów zakątków Wrocławia. Ulica ta, usytuowana wśród śród rynkowych alejek, z wyglądu oraz swego przytulnego klimatu przypomina Włoską Toskanię. Przechadzając się pod zadaszonymi niezwykle urokliwymi kamieniczkami możemy poczuć ducha renesansowych dziejów.
959661
Uniwersytet Wrocławski
Uniwersytet Wrocławski – jeden z osiemnastu państwowych uniwersytetów klasycznych w Polsce z siedzibą we Wrocławiu, kształcący na kierunkach humanistycznych i ścisłych.
959662
Wyspa Piaskowa
Miejsce spotkań towarzyskich studentów oraz miejsce odbywania się koncertów.
959663
Most Tumski
Most Tumski – dwuprzęsłowy stalowy, nitowany most we Wrocławiu, słynny most na którym zakochani przyczepiają kłódki ze swoimi inicjałami.
959664
Katedra św. Jana Chrzciciela
Archikatedra św. Jana Chrzciciela we Wrocławiu – rzymskokatolicki gotycki kościół parafialny, a także katedralny biskupów wrocławskich zlokalizowany na wrocławskim Ostrowie Tumskim przy Placu Katedralnym.
Ta wycieczka to ciekawy sposób na poznanie kilku interesujących miejsc w pięknym mieście Wrocław.
Trasa spodoba się zarówno młodszym jak i starszym :))
Zachęcam do wspólnego spaceru!

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Czechy i Słowacja – mapa samochodowa
Czechy i Słowacja – mapa samochodowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa samochodowa Słowacji i Czech zawiera: aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych i głównych, z podziałem na dwupasmowe i jednopasmowe; drogi w budowie, numerację dróg oraz kilometraż. Na mapie zaznaczono: przejścia graniczne, Autostradowe...

Mapa Województwo Dolnośląskie - mapa atrakcji turystycznych
Województwo Dolnośląskie - mapa atrakcji turystycznych - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Wybrać około 100 atrakcji z tego regionu to niezwykle trudne zadanie. Miejsc szczególnych, wartych odwiedzenia jest tutaj znacznie więcej. Subiektywnego wyboru dokonał – opierając się na doświadczeniu jako pilota wycieczek, przewodnika...

Mapa Województwo opolskie i plan Opola
Województwo opolskie i plan Opola - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Opola i okolic obejmuje obszar województwa w skali 1:190 000. Mapa zawiera aktualny przebieg dróg wraz z numeracją, odległości drogowe, granice powiatów i gmin ponadto stacje paliw, hotele, parkingi, zabytki, zaznaczono...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.