Chobienia-Góra-Chobienia

Dodano 7 października 2012 przez plik GPX
Chobienia-Góra-Chobienia
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

14826
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 2.6
 • Dystans: 47,0 km
 • Przewyższenie: 39,63 m
 • Suma podejść: 231,57 m
 • Suma zejść: 231,48 m
 • Data: 29 września 2012
 • Lokalizacja: Polska, dolnośląskie, Góra
87711
WP_000071
Chobienia-Góra-Chobienia
Długość 47 km.
Trasa jest płaska.
Rozpoczynamy w pobliży przeprawy promowej przez Odrę. Prom został już wycofany z użytkowania. Podjeżdżamy ulicą równoległą do Odry pod małą górkę. Następnie odbijamy drogą w lewy skos. Można jechać szosą do Radoszyc lub odbić w prawo pola i ścieżkami dojechać do tej wsi bliżej brzegu Odry. Za Radoszycami przejeżdżamy nad rzeką mostem zbudowanym w 2012 roku. Tutaj wjeżdżamy w Ciechanów i kierujemy się do wsi o nazwie Irządze. Na ostrym zakręcie w tej wsi zjeżdżamy z asfaltu w prawo (na wschód z lekkim odchyleniem północnym). Docieramy do przysiółka Aleksandrówka. Tutaj w prawo na południowy-wschód) i zaraz w lewo (na północny-wschód). Włączamy się w szlak żółty. Lasem kierujemy się do Ryczenia (generalnie kierunek wschodni i północno-wschodni). Przed wsią wskakujemy na szosę asfaltową. Pilnujemy szlaku żółtego aż do Góry. Za wsią kierujemy się na północny-wschód i docieramy do lasu. Włączamy się ścieżkę edukacyjną "Dziczek". W Górze kierujemy się na wschód by znaleźć szlaki niebieski i czerwony biegnące na południe lub "Wierzbowicką drogę" - równoległa do szlaków (na zachód od nich) szeroka droga leśna. Każdą z tych trzech tras możemy dojechać do Wierzbowa Małego. Przejeżdżamy przez tę wieś i kierujemy się nadal na południe. Docieramy do miejsca zwanego "Gąsior". Trudna opisać to miejsce. Jest to skrzyżowanie dużych dróg leśnych. Kierujemy się w prawo (na wschód) i podążamy do Lubowa. Tutaj wskakujemy na szosę i jadąc nią w prawo (na północ) docieramy do mostu nad Odrą. Przejeżdżamy na drugi brzeg i kierujemy się w lewo poprzez Radoszyce do Chobienii.
Paweł Niewodniczański
www.lubinskietrasyrowerowe.pl

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Dolina Baryczy. Część zachodnia
Dolina Baryczy. Część zachodnia - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa częsci zachodniej Doliny Baryczy obejmuje obszar od Rudy Sułowskiej do ujścia Baryczy do Odry. Jest to obszar ograniczony współrzędnymi 16°16’ - 17°09’ długości geograficznej wschodniej oraz 51°19’-51°42’ szerokości geograficznej północnej....

Mapa Ziemia Lubuska
Ziemia Lubuska - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa krajoznawcza województwa lubuskiego z wyszczególnionymi atrakcjami turystycznymi. Na mapie umieszczono grafiki atrakcji turystycznych.

Mapa Pojezierze Sławskie
Pojezierze Sławskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Turystyczna mapa Pojezierza Sławskiego z aktualnymi szlakami pieszymi, rowerowymi i kajakowymi. Obszar mapy zawiera się pomiędzy Zieloną Górą a Lesznem obejmując obszar m.in. Przemęckiego Parku Krajobrazowego.

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0