Browersowanie 19 września

Dodano 21 września 2017 przez Holux
Browersowanie 19 września
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

111149
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower szosowy
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 3.7
 • Dystans: 31,6 km
 • Czas trwania: 2 h 34 min
 • Średnia prędkość: 12,3 km/h
 • Przewyższenie: 38 m
 • Suma podejść: 117 m
 • Suma zejść: 146 m
 • Data: 19 września 2017
 • Lokalizacja: Puławy
642757
08
642758
0366
642759
0510
642760
01
642761
06
642762
0229
642763
07
642764
0440
Relacja Darka
Browersowanie było. Nie zdzwanialiśmy się i nie ustaliliśmy, że pogoda jest wystarczająco dobra (bez mżawki, zapowiedzi deszczu, czy chłodu), że wycieczka będzie przyjemnością i jedziemy w ten tydzień.
Na miejscu zbiórki zjawili się: Krys, Darek z Mikołajkiem, Kazio i Pawełł. Było jednak trochę zimno, więc postanowiliśmy pojechać gdzieś, gdzie można napić się czegoś grzanego. Nie chciało nam się za długo myśleć i wybraliśmy Kazimierz Dolny. Pojechaliśmy ulicą Kopernika, Sosnową, Ceglaną, Zabłockiego, Kilińskiego. Mieliśmy małą nadzieję, że natkniemy się na mieszkającego po drodze Mordę. Był nawet pomysł aby rzucić w jego okno kamieniem, to na pewno by wyszedł z domu. Ale w okolicy było ładnie wysprzątane i nie było żadnego luźnego kamienia, więc zrezygnowaliśmy. Wzdłuż ulicy Włostowickiej dojechaliśmy na wysokość wyciągu narciarskiego w Parchatce i skręciliśmy w polną drogę do wału wiślanego. Dalej ścieżką rowerową do kładki na Bystrej i niedługo byliśmy już w Kazimierzu. A tam jak zwykle poza sezonem w dzień powszedni - pustki. Kilka osób spacerowało bulwarem, kilka plątało się czy siedziało w ogródkach na rynku. My też usiedliśmy i uzupełnialiśmy elektrolity w organizmie. Mikołajek poszedł i kupił sobie i z trudem kroczek po kroczku, przytargał gofra z wielką górą bitej śmietany polanej czekoladą. Wszystkim pociekła ślinka. Maluch nie bardzo wiedział, czy żartujemy kiedy rozgorzała dyskusja: jak podzielić gofra na pięć części. Po kwaśnej minie było widać, że nie za bardzo ma chęć na jakieś podziały. Ostatecznie dał radę zjeść tylko połowę, a resztę wykończył jego tata. Dla reszty nie starczyło.
Pogoda zaczęła się psuć, zaczął kropić deszczyk. Kto miał, to założył na głowę kaptury kurtek przeciwdeszczowych i ruszyliśmy w drogę powrotną. Padało coraz bardziej, ale na szczęście nie była to ulewa. Krys jednak wolał jak najszybciej znaleźć się w domu i bez uprzedzenia uciekł do przodu tak, że wkrótce nie było go widać. Zaczęliśmy dyskutować, czy Krysowi w takim razie należy przyznanie kilometrów do licznika, skoro nie jedzie razem. Jeśli są jakieś podejrzenia, że tą kwestią zainteresowany był szczególnie Darek, to należy je z całą stanowczością zdementować. Do Puław wróciliśmy tą samą drogą, którą jechaliśmy w tamtą stronę i rozjechaliśmy się do domów.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Kazimierz Dolny
Kazimierz Dolny - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Turystyczna mapa "Kazimierz Dolny" i okolic w świetnej skali 1:35 000. Znaleźć na niej można wszystkie ważne dla turysty informacje z tych pięknych terenów dotyczące nie tylko cennych zabytków, ale i tras pieszych, rowerowych, rezerwatów...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.