Browersowanie 14 marca

Dodano 15 marca 2017 przez plik GPX
Browersowanie 14 marca
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

93750
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower szosowy
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 3.1
 • Dystans: 28,7 km
 • Czas trwania: 2 h 9 min
 • Średnia prędkość: 13,35 km/h
 • Przewyższenie: 46,7 m
 • Suma podejść: 575,1 m
 • Suma zejść: 586,3 m
 • Data: 14 marca 2017
 • Lokalizacja: Puławy
560553
IMAG0193
560554
IMAG0194
Było trochę zimno, ok. 8 st.C. jak się zaczął rajd. Wiadomo, że z czasem będzie coraz zimniej, ale pocieszające było, że na niebie nie było ciemnych chmur i nie było wiatru. Czasem nieśmiało zaświeciło słoneczko. Na zbiórce stawiło się trzech twardzieli, których żadna pogoda nie zdoła odstraszyć: Krys, Darek i Leon. Czekaliśmy trochę na Menkę, bo zapewniała na forum, że przyjedzie, ale jak to bywa z kobietami, nie należy zbyt poważnie brać pod uwagę ich obietnic. Żeby być fair w stosunku do pozostałych Browersów i nie wyrabiać zbyt dużej przewagi na liczniku, odrzuciliśmy pomysł zrobienia pętli przez Stężycę, bo wtedy byłoby już pozamiatane i mało kto pojawiałby się na rajdach. Wybraliśmy skromną traskę do Opatkowic. Zwyczajową trasą koło stadionu pojechaliśmy do starego mostu na Wiśle i za nim skręciliśmy w drogę wzdłuż wału. Tempo dochodziło do 30 km/h, żeby się rozgrzać. W Łęce skręciliśmy w lewo i dojechaliśmy do sklepu w Opatkowicach. Zimno na dworze nie zachęcało do dłuższego odpoczynku i nawet nie chciało nam się nic kupować do uzupełnienia elektrolitów. Spokojniejszym tempem konwersując pojechaliśmy w stronę Kowali i tuż przed wjazdem na główną szosę skręciliśmy w uliczkę, którą kiedyś pokazał nam Rysiek. Po kilkuset metrach skończył się asfalt i zaczęła droga szutrowa. Trzeba było trochę nią pokluczyć, ale wyjechaliśmy znów na asfalt w środku Łęki, przejeżdżając obok dużych szklarni i wybiegów dla lam. Z daleka nawet było widać kilka sztuk tych egzotycznych zwierząt. Wjechaliśmy znów na szosę wzdłuż wału wiślanego i przez stary most wjechaliśmy do Puław. Było jeszcze w miarę widno, a temperatura powietrza wynosiła 4 st.C. Na uroczyste zakończenie rajdu udaliśmy się do A. gdzie mogliśmy się delektować gorącymi i zimnymi napojami oraz pizzą. Nie obyło się (niestety) bez koncertu fortepianowego, który został zagrany na rozstrojonym, niestety, pianinie.

Darek

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Kazimierz Dolny
Kazimierz Dolny - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Turystyczna mapa "Kazimierz Dolny" i okolic w świetnej skali 1:35 000. Znaleźć na niej można wszystkie ważne dla turysty informacje z tych pięknych terenów dotyczące nie tylko cennych zabytków, ale i tras pieszych, rowerowych, rezerwatów...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.